Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple: iPhone 6s - Πρόγραμμα αντικατάστασης μπαταρίας (Νοέμβριος 2016)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
600 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3762 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 26/11/2016 - 19:13

Τελικα μολις επιβεβαιωσα οτι εχω και εγω μπαταρια απο σκαρτη παρτιδα. Για εμας απο επαρχια ποια ειναι η καλυτερη λυση? Πρεπει να χρεωθουμε και μεταφορικα και νεα sim καρτα μεχρι να μας το γυρισουν?

Νεα σιμ γιατί ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9769 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/11/2016 - 19:37

Νεα σιμ γιατί ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

εννοει, αν καταλαβα καλα, για να βολευτει με αλλη συσκευη που δεν δεχεται τετοια sim αν και οι ανταπτορες νομιζω αυτη τη δουλεια κανουν



#183   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 26/11/2016 - 19:40

Νεα σιμ γιατί ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

ενα ανταπτορα πρεπει να παρει ο φιλος για να βαλει την σιμ σε οποια συσκευη θελει


παιδια οσον αφορα το 6s θελει ειδικη βαση για να ανοιξει σωστά γιατι εχει μεσα ειδικη ταινία που θελει αλλαγη μετα το ανοιγμα για να κλείσει σωστα.
επισης για να κλεισει σωστα θελει παλι ειδικη βάση με συγκεκριμένη πίεση που μετράει και χρόνο.

και καλό θα είναι αν εχετε πρόβλημα με την μπαταρια να το αναφερετε.2χρόνια εγγυηση εχετε και καλυπτει τα παντα (εκτος φυσικα πτωση,νερο ,σπασιμο)




Sent from my iPhone using Tapatalk

#184   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 26/11/2016 - 21:35

Να δείτε τι έχει να γίνει όταν θα ξεμείνουν από μπαταρίες!


Έχουν ξεμείνει ήδη..... μετά τις 15/12 θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση. Για καμιά βδομάδα μάλλον.... :P


Sent from my iPad using Tapatalk

#185   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 26/11/2016 - 21:37

Έχουν ξεμείνει ήδη..... μετά τις 15/12 θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση. Για καμιά βδομάδα μάλλον.... :P


Sent from my iPad using Tapatalk

Όχι οι providers... Η Apple! xD


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#186   ChrisGrcck

ChrisGrcck

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Twitter:@chriskaramitso
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 26/11/2016 - 21:40

Όχι οι providers... Η Apple! xD


Θα πάρουν απο ebay αυτές με τα 5€. Απλά πράματα... :D


Sent from my iPad using Tapatalk

#187   giwrgosflatland

giwrgosflatland

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:13

Πηρα τηλ στην ISystem και μου ειπαν οτι πρεπει να παω την συσκευη απο κει,να διαγνωστει και να μεινει ι συσκευη 1-2 εβδομαδες για να αλαχτει ι μπαταρια,διοτι  δεν εχουν stock μπαταριες,Ελεος....Οτι να ναι δεν εχουν μπαταριες να εξυπηρετησουν,μονο στην Ελλαδα αυτα!



#188   minotavrs

minotavrs

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:16

Υπαρχει καποιος που πηγε την περασμενη εβδομαδα την συσκευη του στην info quest και εχει ενημέρωση για το αν ηρθαν οι μπαταριες και ποτε θα την παραλαβει?


Τελευταία επεξεργασία από: minotavrs, 28/11/2016 - 13:17


#189   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1013 μηνύματα

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:18

Πηρα τηλ στην ISystem και μου ειπαν οτι πρεπει να παω την συσκευη απο κει,να διαγνωστει και να μεινει ι συσκευη 1-2 εβδομαδες για να αλαχτει ι μπαταρια,διοτι δεν εχουν stock μπαταριες,Ελεος....Οτι να ναι δεν εχουν μπαταριες να εξυπηρετησουν,μονο στην Ελλαδα αυτα!


Αν διαβάσεις πιο πάνω το post μου θα καταλάβεις ότι το πρόβλημα υπάρχει και στα Apple Store εδώ στην Ιταλία λόγω μεγάλης ζήτησης.Αυτο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις τηλέφωνο και να κλείσεις "ραντεβού" ώστε να το πας όταν θα έχουν τις μπαταρίες.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#190   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5830 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:20

Υπαρχει καποιος που πηγε την περασμενη εβδομαδα την συσκευη του στην info quest και εχει ενημέρωση για το αν ηρθαν οι μπαταριες και ποτε θα την παραλαβει?

μπορείς να πάρεις ένα τηλ. να κλείσεις ραντεβού και όταν έρθει να πας να στην αλλάξουν επιτόπου και να φύγεις.



#191   giwrgosflatland

giwrgosflatland

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:28

μπορείς να πάρεις ένα τηλ. να κλείσεις ραντεβού και όταν έρθει να πας να στην αλλάξουν επιτόπου και να φύγεις.

I καλυτερη επιλογη ειναι αυτη!



#192   minotavrs

minotavrs

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:29

μπορείς να πάρεις ένα τηλ. να κλείσεις ραντεβού και όταν έρθει να πας να στην αλλάξουν επιτόπου και να φύγεις.

Την εχω παραδοση απο την προηγουμενη Δευτερα στο site μου γραφει οτι αναμενεται το ανταλλακτικο... απλα ρωταω αν επικοινωνησε καποιος και εχει ενημερωση...



#193   giwrgosflatland

giwrgosflatland

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:36

Την εχω παραδοση απο την προηγουμενη Δευτερα στο site μου γραφει οτι αναμενεται το ανταλλακτικο... απλα ρωταω αν επικοινωνησε καποιος και εχει ενημερωση...

Μολις πηρα τηλ στην Info Quest εδωσα τα στοιχεια μου,και μου ειπαν,μια δυο εβδομαδες θα με ενημερωσουν να παω την συσκευη να αλλαχτει ι μπαταρια,αυθημερον!



#194   AlexSandros

AlexSandros

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:37

Την εχω παραδοση απο την προηγουμενη Δευτερα στο site μου γραφει οτι αναμενεται το ανταλλακτικο... απλα ρωταω αν επικοινωνησε καποιος και εχει ενημερωση...

Παιδιά εγώ επικοινώνησα με istorm Θεσσαλονικής (κάπου αναφέρθηκε ότι ειναι εξυπηρετικότατοι ) και μου είπαν ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας . Άφησα ονοματεπώνυμο και τηλέφωνο και είπαν θα με καλέσουν όταν έρθουν οι μπαταρίες για να τους το στέιλω. Απο Κρήτη είμαι. Ναι μεν περιμένω μια εβδομάδα αλλά με κινητό αλλά απο την άλλη ελπίζω να μην ξεχαστώ .



#195   minotavrs

minotavrs

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 28/11/2016 - 13:51

Μολις πηρα τηλ στην Info Quest εδωσα τα στοιχεια μου,και μου ειπαν,μια δυο εβδομαδες θα με ενημερωσουν να παω την συσκευη να αλλαχτει ι μπαταρια,αυθημερον!

Tα ιδια δηλαδη που μου ειπαν την προηγουμενη Δευτερα (8 εργασιμες) θα δω και την τελευταια ενημερωση στο site τους (γινεται 12:30 & 17:30 καθε ημερα) και θα τους παρω αυριο



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες