Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 4 ψήφοι

Apple Watch Series 4: Πρώτες εντυπώσεις/πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2681 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#796   takisot

takisot

    iPH Enthousiast

  • 557 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/12/2018 - 08:31

Διότι θα το πάρω με πιστωτική eurobank με 6 άτοκες δόσεις και θα έχω και 10% επιστροφή από την κάρτα:)

Α, έτσι δεν το είχα σκεφτεί :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#797   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 24/12/2018 - 11:41

ευτηχως που επεμενα να μην κάνω αγορα Αpple watch 4 GPS .. εν αναμονη LTE απο infoquest. Kαποιο κακό παιδάκι μου είπε ποτε θα έρθουν τα ρολογια ποιον απο τους 3 πρωτους μηνες του 2019 αλλα δεν μπορώ να πώ για να μην χαλάσω την αγορά που πρεπει να ξεστοκάρουν στο ελλαδισταν :D :D


Για ποιο ξεστοκάρισμα μιλάμε; Έχει κάποιο κατάστημα στοκ από series 4 στην Ελλάδα και δεν του φεύγει; [emoji23]

#798   crossmo

crossmo

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 24/12/2018 - 12:31

Για ποιο ξεστοκάρισμα μιλάμε; Έχει κάποιο κατάστημα στοκ από series 4 στην Ελλάδα και δεν του φεύγει; [emoji23]

Χαχαχα αυτό ξέχασε να του το πει το "κακό" παιδάκι!!!  τις αποκλειστικές πληροφορίες μου μέσα!

Λες και δεν το έχει πάρει άλλος το LTE εδώ και καιρό από σκρουτζομάγαζα, την inside πληροφόρηση περιμέναμε!



#799   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 24/12/2018 - 13:14

Για ποιο ξεστοκάρισμα μιλάμε; Έχει κάποιο κατάστημα στοκ από series 4 στην Ελλάδα και δεν του φεύγει; [emoji23]

Όλα τα καταστήματα εχουν στοκ σε οτι χρωμα θες και σε size 40-44 εδω και καιρό. οπου θες βρισκεις ψαξε λιγο καλυτερα. σας κοροιδευουν που δεν σας πουλανε.



#800   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 24/12/2018 - 13:17

Χαχαχα αυτό ξέχασε να του το πει το "κακό" παιδάκι!!!  τις αποκλειστικές πληροφορίες μου μέσα!

Λες και δεν το έχει πάρει άλλος το LTE εδώ και καιρό από σκρουτζομάγαζα, την inside πληροφόρηση περιμέναμε!

μαθε μπαλιτσα αγορι μου σε κοροιδευουν και δεν θελουν να σου πουλησουν ..Δεν το βλέπεις ; 



#801   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 24/12/2018 - 15:09

Όλα τα καταστήματα εχουν στοκ σε οτι χρωμα θες και σε size 40-44 εδω και καιρό. οπου θες βρισκεις ψαξε λιγο καλυτερα. σας κοροιδευουν που δεν σας πουλανε.

Για εξήγησε μας το σκεπτικό σου.Αφου έχουν στοκ γιατί δεν μας την πουλάνε την gps έκδοση;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#802   crossmo

crossmo

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 3

Δημοσίευση 24/12/2018 - 15:31

μαθε μπαλιτσα αγορι μου σε κοροιδευουν και δεν θελουν να σου πουλησουν ..Δεν το βλέπεις ; 

Εμ... βασικά εγώ το έχω ήδη... αγόρι μου. Εσύ που θα πάρεις το LTE να δω τι θα το κάνεις που θα περίμενεις να παίξεις με την esim...

 

https://www.iphonehe...te-esim-ellada/

 

και άντε και έπαιξες... πόσο θα το δουλέψεις χωρίς κινητό μαζί σου? Εγώ επειδή ξέρω (δεν σου λέω όμως) είμαι σίγουρος.

Α επίσης, το 6 άτοκες στην κάρτα δεν είναι για αυτούς που ξέρουν μπαλίτσα... το μετρητά και δεν χρωστάω είναι...


Τελευταία επεξεργασία από: crossmo, 24/12/2018 - 15:33


#803   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 24/12/2018 - 16:14

Για εξήγησε μας το σκεπτικό σου.Αφου έχουν στοκ γιατί δεν μας την πουλάνε την gps έκδοση;;;

Τι ρωτάς και 'συ τώρα.. Τη κρατάνε για τα "κακά παιδάκια".


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#804   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 24/12/2018 - 16:55

Για εξήγησε μας το σκεπτικό σου.Αφου έχουν στοκ γιατί δεν μας την πουλάνε την gps έκδοση;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Εμ... βασικά εγώ το έχω ήδη... αγόρι μου. Εσύ που θα πάρεις το LTE να δω τι θα το κάνεις που θα περίμενεις να παίξεις με την esim...

 

https://www.iphonehe...te-esim-ellada/

 

και άντε και έπαιξες... πόσο θα το δουλέψεις χωρίς κινητό μαζί σου? Εγώ επειδή ξέρω (δεν σου λέω όμως) είμαι σίγουρος.

Α επίσης, το 6 άτοκες στην κάρτα δεν είναι για αυτούς που ξέρουν μπαλίτσα... το μετρητά και δεν χρωστάω είναι...

Σας εξηγησε ποιο πάνω το αφεντικό.. Αυτα ειναι για κακα παιδάκια  ;)  ;)



#805   Chaplin

Chaplin

    iPH Enthousiast

  • 446 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 25/12/2018 - 16:17

Καλησπέρα παιδιά έχετε να προτείνεται κάποιο σοβαρό app με watch faces;Έχω δοκιμάσει το Mr. Time και Facely αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος ουσιαστικά σου δινει faces με μια ταπετσαρία απο πίσω που το κανεις και μονος σου....



#806   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 25/12/2018 - 16:25

Καλησπέρα παιδιά έχετε να προτείνεται κάποιο σοβαρό app με watch faces;Έχω δοκιμάσει το Mr. Time και Facely αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος ουσιαστικά σου δινει faces με μια ταπετσαρία απο πίσω που το κανεις και μονος σου....


Δεν υπάρχουν custom watch faces προς το παρον

Τελευταία επεξεργασία από: iFasMan, 25/12/2018 - 16:25


#807   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 25/12/2018 - 17:07

Η αγορά του Apple Watch series 4 θα αξίζει μόνο με την υποστηρίξει LTE μέσω esim .Δυστυχως esim ρολόγια δεν εισάγουν και η cosmote που φέρνει esim στην Ελλάδα δεν τα υποστηρίζει μέχρι αυτή τη στιγμή που μιλάμε, ούτε τα ρολόγια ούτε τα Iphone .Υπαρχει πολύ δρόμος ακόμα για να γίνει εισαγωγή esim καθώς και να το παρέχουν όλοι οι πάροχοι .Εγω που έχω VODAFONE δεν θέλω να πάω στην cosmote .Επισης όσοι τα σκάνε για να φέρουν από το εξωτερικό esim ρολόγια απλά πετάνε τα λεφτά τους .Αρα μιλάμε για ρολόγια που θα αξίζει η αγορά τους σε 2-3 χρονια .Ημουν κάτοχος Apple Watch το πούλησα και είχα πάρει ένα Android με sim και όχι esim και μου είχε λυση τα χέρια .Ειχα ξεχάσει το τηλέφωνο σπίτι και με συνδιασμο τα airpods είχα τηλέφωνο όλη τη μερα χωρις να νε κοιτάζουν και να γίνομαι γραφικό Φυσιξα το έδωσα και αυτό λόγο λογισμικού και περιμενω ποτέ θα υπάρξει υποστήριξη από Apple και παρόχους .Επισης το ηλεκτροκαρδιογράφημα μην ζείτε με όνειρα δεν πρόκειται στο άμεσο μέλλον να υπάρχει υποστήριξη εδώ στην Ελλάδα .Πρεπει να περάσουν από εγκρίσεις πολύ γραφειοκρατία κτλ κτλ .Εδω το Siri που δεν θέλει να περάσει από εγκρισεις από εδώ και τόσα χρονια δεν ασχολούνται μέντα ελληνικα .Αυτο που μου άρεσε στο 4αρι είναι η οθονη τίποτα άλλο .Θεμα επιδόσεων και μπαταρίας μπορεί καποιος να ζήσει άνετα με το 3αρι .Η γνώμη μου χωρίς esim και ηλεκτροκαρδιογράφημα καλητερα να πάρε σε 3αρι.Οπως και η απουσία siri είναι αισθητή περισσότερο στο ρολοι πάρε στο τηλέφωνο .Ηθελα να γράψω και δεν μπορούσα να πω κάτι τίποτα .Υπαρχει δρόμος ακόμα .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#808   GREATALEXAN

GREATALEXAN

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 25/12/2018 - 17:27

καλησπερα και χρονια πολλα ευτυχισμενα χριστουγεννα με υγιεια και οικονομικη ευημερια-ευρωστια ευχομαι σε ολους τους ανθρωπους

δηλαδη για να καταλαβω κατι

εαν καποιος αγορασει απο το εξωτερικο ευρωπαικη ενωση 1 apple watch 4 lte

δεν θα μπορει να λειτουργησει η esim  του στην ελλαδα μεσω cosmote?

 

εμενα με ενδιαφερει να εχω τηλεφωνο στον καρπο μου λογο της δουλειας μου ...δεν θελω να ψαχνω συνεχεια το κινητο στα χερια μεσα στην βροχη τα κρυα και τις υγρασιες τις παγωνιες...και με τον κινδυνο να μου πεσει το κινητο απο τα χερια και να παθει οποιαδηποτε βλαβη ....


Τελευταία επεξεργασία από: GREATALEXAN, 25/12/2018 - 17:28


#809   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/12/2018 - 17:47

Καλησπέρα παιδιά έχετε να προτείνεται κάποιο σοβαρό app με watch faces;Έχω δοκιμάσει το Mr. Time και Facely αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος ουσιαστικά σου δινει faces με μια ταπετσαρία απο πίσω που το κανεις και μονος σου....

Μιλάς για τη πιο πονεμένη ιστορία στο AW.

 

Αν η Apple επέλεγε να δώσει πρόσβαση στο API στους Devs με Watch Face Store θα μιλάγαμε για άλλη συσκευή.

 

Μέχρι τότε δε μπορείς να κάνεις κάτι.

 

Η αγορά του Apple Watch series 4 θα αξίζει μόνο με την υποστηρίξει LTE μέσω esim .Δυστυχως esim ρολόγια δεν εισάγουν και η cosmote που φέρνει esim στην Ελλάδα δεν τα υποστηρίζει μέχρι αυτή τη στιγμή που μιλάμε, ούτε τα ρολόγια ούτε τα Iphone .Υπαρχει πολύ δρόμος ακόμα για να γίνει εισαγωγή esim καθώς και να το παρέχουν όλοι οι πάροχοι .Εγω που έχω VODAFONE δεν θέλω να πάω στην cosmote .Επισης όσοι τα σκάνε για να φέρουν από το εξωτερικό esim ρολόγια απλά πετάνε τα λεφτά τους .Αρα μιλάμε για ρολόγια που θα αξίζει η αγορά τους σε 2-3 χρονια .Ημουν κάτοχος Apple Watch το πούλησα και είχα πάρει ένα Android με sim και όχι esim και μου είχε λυση τα χέρια .Ειχα ξεχάσει το τηλέφωνο σπίτι και με συνδιασμο τα airpods είχα τηλέφωνο όλη τη μερα χωρις να νε κοιτάζουν και να γίνομαι γραφικό Φυσιξα το έδωσα και αυτό λόγο λογισμικού και περιμενω ποτέ θα υπάρξει υποστήριξη από Apple και παρόχους .Επισης το ηλεκτροκαρδιογράφημα μην ζείτε με όνειρα δεν πρόκειται στο άμεσο μέλλον να υπάρχει υποστήριξη εδώ στην Ελλάδα .Πρεπει να περάσουν από εγκρίσεις πολύ γραφειοκρατία κτλ κτλ .Εδω το Siri που δεν θέλει να περάσει από εγκρισεις από εδώ και τόσα χρονια δεν ασχολούνται μέντα ελληνικα .Αυτο που μου άρεσε στο 4αρι είναι η οθονη τίποτα άλλο .Θεμα επιδόσεων και μπαταρίας μπορεί καποιος να ζήσει άνετα με το 3αρι .Η γνώμη μου χωρίς esim και ηλεκτροκαρδιογράφημα καλητερα να πάρε σε 3αρι.Οπως και η απουσία siri είναι αισθητή περισσότερο στο ρολοι πάρε στο τηλέφωνο .Ηθελα να γράψω και δεν μπορούσα να πω κάτι τίποτα .Υπαρχει δρόμος ακόμα .

Η αγορά του S4 αξίζει και χωρίς LTE. Επίσης ο καθένας κάνει κουμάντο στη τσέπη του.

 

Η eSIM ήρθε απο τη Cosmote υποσηρίζονται τα iPh και σύντομα τα LTE AW.

 

Το ECG δεν έχει καμιά σχέση με τη Siri. Δεν είναι κάτι μεμονώμενο που θα κάνουν αποκλειστικά για μια χώρα.

 

Θα πάρει σύντομα πιστοποίηση απο την Ε.Ε. και θα έρθει και εδώ.

 

Τώρα το να συγκρίνεις το περσινό S3 με το φετινό, είναι τουλάχιστον αστείο. Και στο λέει κάποιός ερχόμενος απο το 3.

 

 

καλησπερα και χρονια πολλα ευτυχισμενα χριστουγεννα με υγιεια και οικονομικη ευημερια-ευρωστια ευχομαι σε ολους τους ανθρωπους

δηλαδη για να καταλαβω κατι

εαν καποιος αγορασει απο το εξωτερικο ευρωπαικη ενωση 1 apple watch 4 lte

δεν θα μπορει να λειτουργησει η esim  του στην ελλαδα μεσω cosmote?

 

εμενα με ενδιαφερει να εχω τηλεφωνο στον καρπο μου λογο της δουλειας μου ...δεν θελω να ψαχνω συνεχεια το κινητο στα χερια μεσα στην βροχη τα κρυα και τις υγρασιες τις παγωνιες...και με τον κινδυνο να μου πεσει το κινητο απο τα χερια και να παθει οποιαδηποτε βλαβη ....

Εφόσον είναι ίδιο Region θα λειτουργήσει εδώ όταν έρθει και για τα AW η υποστήριξη της eSIM.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#810   ilzals

ilzals

    iPH Member

  • 202 μηνύματα

Δημοσίευση 25/12/2018 - 19:15

Μιλάς για τη πιο πονεμένη ιστορία στο AW.

Αν η Apple επέλεγε να δώσει πρόσβαση στο API στους Devs με Watch Face Store θα μιλάγαμε για άλλη συσκευή.

Μέχρι τότε δε μπορείς να κάνεις κάτι.

Η αγορά του S4 αξίζει και χωρίς LTE. Επίσης ο καθένας κάνει κουμάντο στη τσέπη του.

Η eSIM ήρθε απο τη Cosmote υποσηρίζονται τα iPh και σύντομα τα LTE AW.

Το ECG δεν έχει καμιά σχέση με τη Siri. Δεν είναι κάτι μεμονώμενο που θα κάνουν αποκλειστικά για μια χώρα.

Θα πάρει σύντομα πιστοποίηση απο την Ε.Ε. και θα έρθει και εδώ.

Τώρα το να συγκρίνεις το περσινό S3 με το φετινό, είναι τουλάχιστον αστείο. Και στο λέει κάποιός ερχόμενος απο το 3.


Εφόσον είναι ίδιο Region θα λειτουργήσει εδώ όταν έρθει και για τα AW η υποστήριξη της eSIM.

η έγκριση φιλε μου δεν είναι μόνο της ΕΕ αλλά και εδώ της Ελλάδας που υπάρχει ένα υπουργείο υγείας κτλ κτλ κάτσε να πάρει την πιστοποίηση από αυτό το κράτος και μετά βλέπουμε .
 

Μιλάς για τη πιο πονεμένη ιστορία στο AW.

Αν η Apple επέλεγε να δώσει πρόσβαση στο API στους Devs με Watch Face Store θα μιλάγαμε για άλλη συσκευή.

Μέχρι τότε δε μπορείς να κάνεις κάτι.

Η αγορά του S4 αξίζει και χωρίς LTE. Επίσης ο καθένας κάνει κουμάντο στη τσέπη του.

Η eSIM ήρθε απο τη Cosmote υποσηρίζονται τα iPh και σύντομα τα LTE AW.

Το ECG δεν έχει καμιά σχέση με τη Siri. Δεν είναι κάτι μεμονώμενο που θα κάνουν αποκλειστικά για μια χώρα.

Θα πάρει σύντομα πιστοποίηση απο την Ε.Ε. και θα έρθει και εδώ.

Τώρα το να συγκρίνεις το περσινό S3 με το φετινό, είναι τουλάχιστον αστείο. Και στο λέει κάποιός ερχόμενος απο το 3.


Εφόσον είναι ίδιο Region θα λειτουργήσει εδώ όταν έρθει και για τα AW η υποστήριξη της eSIM.

Εχεο γραφτεί παντού η cosmote σεν υποστηρίζει esim από Apple .Πρρπει να γίνει μια αναβάθμιση από την Apple .


Sent from my iPhone using Tapatalk


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 25/12/2018 - 23:51
MERGE


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)