Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#631   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/12/2019 - 03:12

Να ρωτήσω κάτι παίζει να δουμε τα ακουστικά κάποια στιγμή σε μαύρο χρώμα ;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#632   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/12/2019 - 12:28

Αμε. Το 2027 στη 2η επέτειο.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#633   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/12/2019 - 18:22

Οπότε είναι μονόδρομος η αγορά λευκού χρώματος....

Αμε. Το 2027 στη 2η επέτειο.



#634   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 20/12/2019 - 07:57

Οπότε είναι μονόδρομος η αγορά λευκού χρώματος....
 

 

Καλά, δεν χρειάζεται να τα βάψεις μαύρα. Πάρε τα λευκά.  :lol:



#635   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/12/2019 - 10:48

Οπότε είναι μονόδρομος η αγορά λευκού χρώματος....
 

Εναλλακτικά. Όπου πας στο άλλο άκρο και δε περιορίζεσαι στο μάυρο.. :)


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#636   Leftflowers

Leftflowers

    iPH Contributor

  • 1029 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:leftflowers

Δημοσίευση 20/12/2019 - 11:19

https://www.ebay.com...nc&LH_PrefLoc=5

 

κάτω κάτω δες 



#637   bezoss

bezoss

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/12/2019 - 15:06

Μόλις τα παρέδωσα. Έλεγχος και σε δυο τρεις ημέρες θα ξέρουμε που είναι και αν είναι πρόβλημα.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελικά τι έγινε? σου απαντήσανε?



#638   karanast

karanast

    iPH Enthousiast

  • 436 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/12/2019 - 21:37

Αγορά των Airpods Pro λοιπόν από το πορτοκαλί κατάστημα πριν από ακριβώς δύο εβδομάδες. Βγάζοντάς τα από τη συσκευασιά το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν μία περίεργη κίνηση που έκανε το πορτάκι της θήκης τους αριστερά και δεξιά, συνοδευόμενη μάλιστα από έναν ενοχλητικό ήχο. Εντελώς φτηνιάρικη κατασκευή. Πιστεύω ότι τα fake Airpods έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής. Επιστροφή στο κατάστημα την επόμενη ημέρα και παράδοση των ακουστικών για έλεγχο από την Apple. Σήμερα με ειδοποίησαν ότι η εταιρία αξολογεί το πρόβλημα ως κοσμητικό, για αυτό και δεν προχωρεί στην αντικατάστασή τους. Βέβαια οι άνθρωποι του Public Λάρισας, προς τιμήν τους, μου επιστρέφουν τα χρήματα. Όμως όταν δίνω 254 ευρώ για ακουστικά, απαιτώ να είναι αψεγάδιαστα. Ποσο μάλλον όταν έχω να κάνω με προιόν της Apple,την οποία ακολουθώ από εποχές 3GS. Φαίνεται ότι η ποιότητα των αγαθών από το Cuperrtino ακολουθεί αντιστρόφως ανάλογη πορεία σε σχέση με την τιμή τους. Και το χειρότερο είναι ότι αντί να παραδεχτούν αυτήν την κακή ποιότητα και να προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση, τη βαφτίζουν "κοσμητική" και με αφήνουν ξεκρέμαστο. Για αυτό και εγώ λέω να αναβαθμίσω τη σχέση μου με την Apple σε "διακοσμητική". Θα έχω άδικο;


Τελευταία επεξεργασία από: karanast, 20/12/2019 - 21:39


#639   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 20/12/2019 - 21:42

Αγορά των Airpods Pro λοιπόν από το πορτοκαλί κατάστημα πριν από ακριβώς δύο εβδομάδες. Βγάζοντάς τα από τη συσκευασιά το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν μία περίεργη κίνηση που έκανε το πορτάκι της θήκης τους αριστερά και δεξιά, συνοδευόμενη μάλιστα από έναν ενοχλητικό ήχο. Εντελώς φτηνιάρικη κατασκευή. Πιστεύω ότι τα fake Airpods έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής. Επιστροφή στο κατάστημα την επόμενη ημέρα και παράδοση των ακουστικών για έλεγχο από την Apple. Σήμερα με ειδοποίησαν ότι η εταιρία αξολογεί το πρόβλημα ως κοσμητικό, για αυτό και δεν προχωρεί στην αντικατάστασή τους. Βέβαια οι άνθρωποι του Public Λάρισας, προς τιμήν τους, μου επιστρέφουν τα χρήματα. Όμως όταν δίνω 254 ευρώ για ακουστικά, απαιτώ να είναι αψεγάδιαστα. Ποσο μάλλον όταν έχω να κάνω με προιόν της Apple,την οποία ακολουθώ από εποχές 3GS. Φαίνεται ότι η ποιότητα των αγαθών από το Cuperrtino ακολουθεί αντιστρόφως ανάλογη πορεία σε σχέση με την τιμή τους. Και το χειρότερο είναι ότι αντί να παραδεχτούν αυτήν την κακή ποιότητα και να προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση, τη βαφτίζουν "κοσμητική" και σε αφήνουν ξεκρέμαστο. Για αυτό και εγώ λέω να αναβαθμίσω τη σχέση μου με την Apple σε "διακοσμητική". Θα έχω άδικο;

Και άλλα να σου έδιναν δεν θα άλλαζε κάτι το ίδιο κάνουν όλα. Φυσικά για την τιμή των airpods, αυτά τα προβλήματα είναι για γέλια. Πραγματικά ορισμένα κινέζικα σε τέτοιες λεπτομέρειες είναι καλύτερα.
Το ποιο τραγικό όμως είναι οι απαντήσεις που δίνει ανέκαθεν η εταιρεία. Πραγματικά μας περνάνε για τελείως χαζους.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: gesvts, 20/12/2019 - 21:43


#640   giabri

giabri

    iPH Elite Poster

  • 3126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/12/2019 - 21:42

Καμία αξιολόγηση από κανέναν για τα anker soundcore liberty neon έχουμε ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

RF forever


#641   karanast

karanast

    iPH Enthousiast

  • 436 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/12/2019 - 21:52

Και άλλα να σου έδιναν δεν θα άλλαζε κάτι το ίδιο κάνουν όλα. Φυσικά για την τιμή των airpods, αυτά τα προβλήματα είναι για γέλια. Πραγματικά ορισμένα κινέζικα σε τέτοιες λεπτομέρειες είναι καλύτερα.
Το ποιο τραγικό όμως είναι οι απαντήσεις που δίνει ανέκαθεν η εταιρεία. Πραγματικά μας περνάνε για τελείως χαζους.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Είναι πραγματικά γελοίοι. Αλλά μάλλον φταίμε και εμείς που τρέχουμε να αγοράσουμε με κλειστά μάτια και day one ό,τι μας πασάρουν, λες και δεν υπάρχουν καλύτερα προιόντα εκεί έξω...



#642   Giorgio2112

Giorgio2112

    iPH Contributor

  • 1175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/12/2019 - 21:59

Αγορά των Airpods Pro λοιπόν από το πορτοκαλί κατάστημα πριν από ακριβώς δύο εβδομάδες. Βγάζοντάς τα από τη συσκευασιά το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν μία περίεργη κίνηση που έκανε το πορτάκι της θήκης τους αριστερά και δεξιά, συνοδευόμενη μάλιστα από έναν ενοχλητικό ήχο. Εντελώς φτηνιάρικη κατασκευή. Πιστεύω ότι τα fake Airpods έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής. Επιστροφή στο κατάστημα την επόμενη ημέρα και παράδοση των ακουστικών για έλεγχο από την Apple. Σήμερα με ειδοποίησαν ότι η εταιρία αξολογεί το πρόβλημα ως κοσμητικό, για αυτό και δεν προχωρεί στην αντικατάστασή τους. Βέβαια οι άνθρωποι του Public Λάρισας, προς τιμήν τους, μου επιστρέφουν τα χρήματα. Όμως όταν δίνω 254 ευρώ για ακουστικά, απαιτώ να είναι αψεγάδιαστα. Ποσο μάλλον όταν έχω να κάνω με προιόν της Apple,την οποία ακολουθώ από εποχές 3GS. Φαίνεται ότι η ποιότητα των αγαθών από το Cuperrtino ακολουθεί αντιστρόφως ανάλογη πορεία σε σχέση με την τιμή τους. Και το χειρότερο είναι ότι αντί να παραδεχτούν αυτήν την κακή ποιότητα και να προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση, τη βαφτίζουν "κοσμητική" και με αφήνουν ξεκρέμαστο. Για αυτό και εγώ λέω να αναβαθμίσω τη σχέση μου με την Apple σε "διακοσμητική". Θα έχω άδικο;


Σου κόψανε πιστωτικό ή κατευθείαν τα λεφτά πίσω ; Γιατί αν δώσανε λεφτά , τότε μπράβο τους ... ( αν και ύποπτο ) κανένας δεν το κάνει έτσι απλά

#643   karanast

karanast

    iPH Enthousiast

  • 436 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 20/12/2019 - 22:03

Σου κόψανε πιστωτικό ή κατευθείαν τα λεφτά πίσω ; Γιατί αν δώσανε λεφτά , τότε μπράβο τους ... ( αν και ύποπτο ) κανένας δεν το κάνει έτσι απλά

Τα λεφτά στο χέρι κατ'εξαίρεση για εμένα. Ξηγήθηκαν αντρίκια (σε αντίθεση με τα γελοία ανθρωπάκια της Apple) και για αυτό τους βγάζω το καπέλο και τους προτιμώ.



#644   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/12/2019 - 22:09

Τελικά τι έγινε? σου απαντήσανε?


Καλησπέρα , τελικά σήμερα το πρωί τα πήρα πίσω , έγινε έλεγχος , αναβάθμιση στο software των ακουστικών (είχαν το επόμενο από το αρχικό, προφανώς έχει βγει και τρίτη έκδοση) , έλεγχος ξανά και δουλεύουν μια χαρά. Χωρίς κόστος στα πλαίσια της εγγύησης. Αποφορτίζονται ομαλά και τα δυο ταυτόχρονα.
Θα τα παρατηρήσω και γεμάτα κάνα δυο μέρες αν διατηρούν την φόρτιση τους στη θήκη και όλα καλά.




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#645   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/12/2019 - 22:57

Αγορά των Airpods Pro λοιπόν από το πορτοκαλί κατάστημα πριν από ακριβώς δύο εβδομάδες. Βγάζοντάς τα από τη συσκευασιά το πρώτο πράγμα που παρατήρησα ήταν μία περίεργη κίνηση που έκανε το πορτάκι της θήκης τους αριστερά και δεξιά, συνοδευόμενη μάλιστα από έναν ενοχλητικό ήχο. Εντελώς φτηνιάρικη κατασκευή. Πιστεύω ότι τα fake Airpods έχουν καλύτερη ποιότητα κατασκευής. Επιστροφή στο κατάστημα την επόμενη ημέρα και παράδοση των ακουστικών για έλεγχο από την Apple. Σήμερα με ειδοποίησαν ότι η εταιρία αξολογεί το πρόβλημα ως κοσμητικό, για αυτό και δεν προχωρεί στην αντικατάστασή τους. Βέβαια οι άνθρωποι του Public Λάρισας, προς τιμήν τους, μου επιστρέφουν τα χρήματα. Όμως όταν δίνω 254 ευρώ για ακουστικά, απαιτώ να είναι αψεγάδιαστα. Ποσο μάλλον όταν έχω να κάνω με προιόν της Apple,την οποία ακολουθώ από εποχές 3GS. Φαίνεται ότι η ποιότητα των αγαθών από το Cuperrtino ακολουθεί αντιστρόφως ανάλογη πορεία σε σχέση με την τιμή τους. Και το χειρότερο είναι ότι αντί να παραδεχτούν αυτήν την κακή ποιότητα και να προχωρήσουν σε άμεση αντικατάσταση, τη βαφτίζουν "κοσμητική" και με αφήνουν ξεκρέμαστο. Για αυτό και εγώ λέω να αναβαθμίσω τη σχέση μου με την Apple σε "διακοσμητική". Θα έχω άδικο;

Μα αυτό είναι "Feature".


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες