Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1835 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:15

παίδες μην πληρώνεται αν δεν σας λένε ότι έχει έρθει η συσκευή .



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:19

παίδες μην πληρώνεται αν δεν σας λένε ότι έχει έρθει η συσκευή .

Εγω ειχα κανει την προπαραγγελια isystem πρωτη μερα το βραδυ χωρις πληρωμη. Με πηραν την δευτερα και μου ειπαν να βαλω τα χρηματα γιατι εχω προτεραιοτητα για να παραλαβω. Τα εβαλα χθες και τωρα με πηραν τηλ να μου πουν οτι δεν φτανουν τα κομματια! Ντροπη τους με δουλεψαν!



#363   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:21

Εγω ειχα κανει την προπαραγγελια isystem πρωτη μερα το βραδυ χωρις πληρωμη. Με πηραν την δευτερα και μου ειπαν να βαλω τα χρηματα γιατι εχω προτεραιοτητα για να παραλαβω. Τα εβαλα χθες και τωρα με πηραν τηλ να μου πουν οτι δεν φτανουν τα κομματια! Ντροπη τους με δουλεψαν!

αυτό δεν το γνώριζα, εγώ πάντως θα ζητούσα τα χρήματα πίσω και μόλις παραλάβουν μιλάτε ξανά .



#364   georgeapostolo

georgeapostolo

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:23

germanos έχουμε παραλάβει αλλα δεν ξερουν ποσα για να μου πουν σιγουρα αν θα ειμαι απο τους πρώτους αν το προπληρώσω αμεσα αλλα αν καπιως καποιος ενδιαφερεται για california poppy case εχουν καποια κομματια.Και   κωτσοβολος δεν εχουν παραλαβει παραλαβει ακομα στις 20 λεει αλλα δεν νομιζει οτι θα υπαρχουν προβληματα στα προ μαχ κ ειναι ο μονος που σου δινει την επιλογη να πληρωσεις τον κουριερ ολο  το ποσο .



#365   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:29

germanos έχουμε παραλάβει αλλα δεν ξερουν ποσα για να μου πουν σιγουρα αν θα ειμαι απο τους πρώτους αν το προπληρώσω αμεσα αλλα αν καπιως καποιος ενδιαφερεται για california poppy case εχουν καποια κομματια.Και   κωτσοβολος δεν εχουν παραλαβει παραλαβει ακομα στις 20 λεει αλλα δεν νομιζει οτι θα υπαρχουν προβληματα στα προ μαχ κ ειναι ο μονος που σου δινει την επιλογη να πληρωσεις τον κουριερ ολο  το ποσο .

εμενα με καλεσαν απο cosmote για παραλαβη παρασκευη αλλα δεν εκανα κατι γιατι δεν εχει επιλογη τιμολογιου,



#366   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:39

επειδή δεν βλέπω να γινεται δουλειά από isystem με αυτά που διαβάζω, είδα ότι το amazon uk το έχει για άμεση αποστολή και την έδωσα την παραγγελία. Επειδή δεν έχω παραγγείλει ξανά από το βρετανικό υπάρχει κάποιο θέμα τώρα με το Brexit ή κάτι άλλο;



#367   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:42

μέχρι 31/12 ψωνίζουμε άφοβα απο UK γενικά. 

 

επειδή δεν βλέπω να γινεται δουλειά από isystem με αυτά που διαβάζω, είδα ότι το amazon uk το έχει για άμεση αποστολή και την έδωσα την παραγγελία. Επειδή δεν έχω παραγγείλει ξανά από το βρετανικό υπάρχει κάποιο θέμα τώρα με το Brexit ή κάτι άλλο;



#368   zEr0c0oL

zEr0c0oL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:51

Εγω ειχα κανει την προπαραγγελια isystem πρωτη μερα το βραδυ χωρις πληρωμη. Με πηραν την δευτερα και μου ειπαν να βαλω τα χρηματα γιατι εχω προτεραιοτητα για να παραλαβω. Τα εβαλα χθες και τωρα με πηραν τηλ να μου πουν οτι δεν φτανουν τα κομματια! Ντροπη τους με δουλεψαν!

Γι' αυτό στην isystem έβαλα cash on delivery με κάρτα, μην γίνει κανένα τέτοιο. Η απάντηση τους χτες ήταν η εξής :

 

Καλημέρα σας,

 

δυστυχώς δεν έχουμε εικόνα ακόμα για την ακριβή ημερομηνία παράδοσης. Είναι πολύ πιθανό να καθυστερήσουν αρκετά και αυτό θα εξαρτηθεί και από τα κομμάτια που θα παραλάβουμε αλλά και τη σειρά σας στη λίστα προπαραγγελιών.



#369   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:55

Γι' αυτό στην isystem έβαλα cash on delivery με κάρτα, μην γίνει κανένα τέτοιο. Η απάντηση τους χτες ήταν η εξής :

 

Καλημέρα σας,

 

δυστυχώς δεν έχουμε εικόνα ακόμα για την ακριβή ημερομηνία παράδοσης. Είναι πολύ πιθανό να καθυστερήσουν αρκετά και αυτό θα εξαρτηθεί και από τα κομμάτια που θα παραλάβουμε αλλά και τη σειρά σας στη λίστα προπαραγγελιών.

Ντροπη μονο τιποτα αλλο. Απλα βαριεμαι να κανω την διαδικασια επιστροφης χρηματων και ολη την ταλαιπωρια γιατι ειναι μεσω εταιρειας φιλου που εκανε online εξοφληση με τιμολογιο. Απλα την πατησα τωρα και ειμαι δεσμιος της isystem και το ποτε θα μου στειλουν. Καλα χριστουγεννα βλεπω. Ξεφτιλες



#370   manosofi1

manosofi1

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2020 - 11:57

Μολις μιλησα με public..μου ειπε οτι εχει δεσμευτει συσκευη για μενα εφοσον πληρωσα με δωσεις μεσω πιστοτικης και εχει τρεξει ειδη η δοση αλλα δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν συσκευες..



#371   zEr0c0oL

zEr0c0oL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 18/11/2020 - 12:00

Μολις μιλησα με public..μου ειπε οτι εχει δεσμευτει συσκευη για μενα εφοσον πληρωσα με δωσεις μεσω πιστοτικης και εχει τρεξει ειδη η δοση αλλα δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν συσκευες..

Καλά πως έτρεξε η δόση χωρίς να έχει τιμολογηθεί κάτι?

 

Στο πλαίσιο έβαλα πληρωμή με πιστωτική με δόσεις και δεν έχουν καν δεσμεύσει το ποσό, που νομίζω ότι είναι και το λογικό, γιατί αν δεν κοπεί το τιμολόγιο με ΙΜΕΙ συσκευής πάνω κτλ., πως θα πάρουν τα λεφτά? Απίστευτο...



#372   orestis78

orestis78

    iPH User

  • 175 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/11/2020 - 12:05

μέχρι 31/12 ψωνίζουμε άφοβα απο UK γενικά. 

με την εγγύηση μετά δεν έχουμε κάποιο θέμα έτσι; και ισχύει για 2 χρόνια ε;;

 

μου γράφει παράδοση 30/11



#373   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/11/2020 - 12:14

Παιδια αυτο με την προπαραγγελια,την αοριστη παραλαβη-παραδοση μαζι με την προπληρωμη εδω στα Ελληνικα μπακαλικα καποτε πρεπει να τελειωσει.  Τουλαχιστον απο τη μερια μας.Λιγη περισσοτερη υπομονη να εχουμε δε χαθηκε ο κοσμος.      Ετσι κι αλλιως τωρα παλι αναμονη θα υπαρχει.      Ας περιμενουμε καλυτερα να βλεπουμε το προιον πρασινο σε στοκ για να κανουμε την παραγγελια.   Βεβαια θα εχουμε κι ενα ψιλοστρες  για το ποιος θα ειναι πιο γρηγορος αλλα πιστευω πως ειναι καλυτερα διαχειρισιμο απο το αλλο αγχος του να εχεις δωσει τα καλα σου λεφτα και να "βαδιζεις" στα τυφλα ή και να περιμενεις ακομα πανω απο το τηλεφωνο για ενα ψιχουλο ενημερωσης της παραγγελιας απο τους ερασιτεχνες εδω περα κτλ-κτλ.



#374   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2020 - 12:16

Αν είχατε δικό σας κατάστημα και είχατε 50 τμχ. που θα τα δίνατε πρώτα;

και φυσικά η σειρά είναι

Σε φίλους και καλούς σας πελάτες

και μετά στις παραγγελίες με σειρά προτεραιότητας


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#375   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2020 - 12:29

Λοιπόν, πήρα το 13888

Θα στείλουν στο email μου είπαν το QR code και θα το ενεργοποιήσω εγώ

Ακόμα δεν το πιστεύω ... θα ενημερωσω

 

 

Πήραν μπρός.

 

Θα προχωρήσω και 'γω.

 

Κανένα email και κάλεσα ξανά

Αυτή την φορά μου είπαν ότι δεν γίνετε με email και θα μου την στείλουν με courier

 

Πότε θα καταλάβουν στην cosmote την σημασία του e είναι άγνωστο

 

ps

και για να καταλάβετε τι παίζει ακριβώς με cosmote και εκπαίδευση

η υπάλληλος μου είπε: γιατί δεν περνάτε το παλιό σας προφίλ στην καινούρια συσκευή;

 

 

Είπατε κάτι? δεν σας άκουσα :P


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες