Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1835 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#616   gianton

gianton

    iPH Enthousiast

  • 463 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 13:38

Παρήγγειλα προχθές 18/11 ένα 12 mini 128gb από amazon.de και σήμερα το παραλαμβάνω, απλά και γρήγορα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#617   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 20/11/2020 - 13:39

Παρήγγειλα προχθές 18/11 ένα 12 mini 128gb από amazon.de και σήμερα το παραλαμβάνω, απλά και γρήγορα.


Είναι mini γιαυτο [emoji23] με το καλό να σου έρθει...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#618   gianton

gianton

    iPH Enthousiast

  • 463 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 13:41

Είναι mini γιαυτο [emoji23] με το καλό να σου έρθει...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Μπορεί αλλά είχα κάνει παραγγελία από iSystem (την οποία και ακύρωσα) και δεν ξέρανε τι θα παραλάβουν και πότε. Απλά τραγικά.



#619   al3x1k0

al3x1k0

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Twitter:@al3x1k0
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:al3x1k0

Δημοσίευση 20/11/2020 - 13:58

Πήρα μετά από μία εβδομάδα πάλι τηλέφωνο στη document (έχω κάνει εκδήλωση ενδιαφέροντος) για ένα 12 Pro 256GB Gold και μου είπαν ότι Pro και Pro Max ήρθαν ελάχιστα (ίσως και 1-2 ανά κωδικό) και με σειρά αναμονής θα με ενημερώσουν. Χαλιέμαι λίγο που αργεί (αν και μου έδωσαν ελπίδες για Νοέμβρη), από την άλλη είναι σοβαροί και δεν ζητούν ούτε προκαταβολές, ούτε τίποτα.



#620   manosofi1

manosofi1

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/11/2020 - 14:07

Παιδια στο site του public εχει 12αρια max πολλα μοντέλο αμμεσα  διαθεσιμα....οποιος ενδιαφερετε να ρηξει ενα τηλεφωνο



#621   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/11/2020 - 14:21

Γερμανό έκανα και εγώ πρωί πρωί που είχε διαθέσιμο ,άντε να δούμε .


Sent from my iPhone using Tapatalk

#622   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 20/11/2020 - 15:57

Και εμένα, ενώ το έστειλαν χθες, ακόμη στην Αθήνα είναι. Μίλησα με τα κεντρικά τις ACS από Αθήνα και μου είπε ότι γίνεται χαμός. Και για αυτό θα έχουν αποστολή για Θεσσαλονίκη και σήμερα το βράδυ, οπότε θα γίνει διαλογή για το κατάστημα της Καλαμαριάς που με εξυπηρετεί. Δε μου απέκλεισε το γεγονός, να φύγει σήμερα το βράδυ το δέμα μια αύριο με τη διαλογή να πάει στο κατάστημα. Φυσικά έβαλα παραλαβή από το κατάστημα, γιατί αλλιώς θα παραλάβουν του πουτ.... τα ανήμερα. Τέλος, μου είπε να παρακολουθώ την πορεία μέσα από το site, για να δω αν φορτωθεί σήμερα το βράδυ.

#623   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 16:50

Και εμένα, ενώ το έστειλαν χθες, ακόμη στην Αθήνα είναι. Μίλησα με τα κεντρικά τις ACS από Αθήνα και μου είπε ότι γίνεται χαμός. Και για αυτό θα έχουν αποστολή για Θεσσαλονίκη και σήμερα το βράδυ, οπότε θα γίνει διαλογή για το κατάστημα της Καλαμαριάς που με εξυπηρετεί. Δε μου απέκλεισε το γεγονός, να φύγει σήμερα το βράδυ το δέμα μια αύριο με τη διαλογή να πάει στο κατάστημα. Φυσικά έβαλα παραλαβή από το κατάστημα, γιατί αλλιώς θα παραλάβουν του πουτ.... τα ανήμερα. Τέλος, μου είπε να παρακολουθώ την πορεία μέσα από το site, για να δω αν φορτωθεί σήμερα το βράδυ.

 

Και εμένα, ενώ το έστειλαν χθες, ακόμη στην Αθήνα είναι. Μίλησα με τα κεντρικά τις ACS από Αθήνα και μου είπε ότι γίνεται χαμός. Και για αυτό θα έχουν αποστολή για Θεσσαλονίκη και σήμερα το βράδυ, οπότε θα γίνει διαλογή για το κατάστημα της Καλαμαριάς που με εξυπηρετεί. Δε μου απέκλεισε το γεγονός, να φύγει σήμερα το βράδυ το δέμα μια αύριο με τη διαλογή να πάει στο κατάστημα. Φυσικά έβαλα παραλαβή από το κατάστημα, γιατί αλλιώς θα παραλάβουν του πουτ.... τα ανήμερα. Τέλος, μου είπε να παρακολουθώ την πορεία μέσα από το site, για να δω αν φορτωθεί σήμερα το βράδυ.

Μια από τα ίδια και εγώ,παραγγελία από istorm για Θεσσαλονίκη,έφυγε λέει χθες από Κολωνάκι αλλά πάπαλα με την acs,από εβ

δομαδα μου είπε,τι προτείνεις να κάνω ?πως δήλωσες παραλαβη από το κατάστημα ?οι περισσότεροι έχουν παραλάβει και εμείς ακόμα περιμένουμε ..


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 20/11/2020 - 16:52


#624   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 17:08

Γερμανος ζηταει πληρωμη φπα κανονικα οπως και το public , το 2ο λεει μετα στα επιστρεφει σε iban.
Ας περιμενουν εκει
Χωρις καραντινα θα τα ειχαμε ηδη

Τελευταία επεξεργασία από: metallurgy, 20/11/2020 - 17:09


#625   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 20/11/2020 - 17:25

Μια από τα ίδια και εγώ,παραγγελία από istorm για Θεσσαλονίκη,έφυγε λέει χθες από Κολωνάκι αλλά πάπαλα με την acs,από εβ

δομαδα μου είπε,τι προτείνεις να κάνω ?πως δήλωσες παραλαβη από το κατάστημα ?οι περισσότεροι έχουν παραλάβει και εμείς ακόμα περιμένουμε ..

Τους τηλεφωνείς και τους λες να γράψουν στο σύστημά τους ότι η παραλαβή θα γίνει από κατάστημα. Βρε παιδιά δε χάθηκε και ο κόσμος, το σίγουρο είναι ότι η αποστολή έγινε. Πιστεύω ότι Δευτέρα με Τρίτη το αργότερο, θα παραλάβουμε. Στο μυαλό είναι όλα. 



#626   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 17:36

Σαφώς και δεν έγινε κάτι,απλά κάποιοι πουλούν τα κινητά τους σε άλλους και εκείνοι περιμένουν να παραλάβουν ή απλά χάνεις πιθανούς αγοραστές του κινητού σου γιατί βρήκαν άλλο διαθέσιμο και πάει λέγοντας ..κατά τα αλλά όλα στο μυαλό αλλά και στην τσέπη ,καλό ΣΚ σε όλους και καλορίζικο σε όσους παρέλαβαν ,αυτά παλιά και αλλά καινούργια !!

Τους τηλεφωνείς και τους λες να γράψουν στο σύστημά τους ότι η παραλαβή θα γίνει από κατάστημα. Βρε παιδιά δε χάθηκε και ο κόσμος, το σίγουρο είναι ότι η αποστολή έγινε. Πιστεύω ότι Δευτέρα με Τρίτη το αργότερο, θα παραλάβουμε. Στο μυαλό είναι όλα. 


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 20/11/2020 - 17:38


#627   bill_2

bill_2

    iPH Enthousiast

  • 408 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 20/11/2020 - 17:49

Εκεί που το περίμενα από Γενικη Ταχυδρομική . Το βρήκα Acs! αλλά αν δεν ήξερα τον ίδιο που την έχει δεν επερνα ποτέ τον ποτών συσκευή σήμερα. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι γίνετε στης κουριερ !!!

Τελικά πανέμορφο και το graphite από κοντά. Όπως και το pacific , πάντως έχω πάρει ολα τα iphone από το πρώτο φυσικα και μετά , τέτοια premium συσκευή δεν έχω ξαναπιάσει στα χέρια μου ! Καλοριζικα σε ολους ! c0e6091170bba60c58defb60afb1fe19.jpg
a37671d551c25c71f2a221f6718d1e5c.jpg
b69a4378fb6eb471e2ef4823ad6390e1.jpg
296b1fbaacb1e15a7e2fa349bbc18b87.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#628   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 18:32

Παιδιά πήγα ACS Αμπελόκηπων.

 

Έδωσα τρακινκγ και περίμενα έξω. Μετά από κανα 15 λεπτό βγαίνει υπάλληλος μου λέει την δνση μου και μου λέει δεν έχει έρθει ακόμα εδώ. Από Δευτέρα τώρα.

Ένα πράγμα θα σας πω. Όποιος ξέρει το συγκεκριμένο κατάστημα , ξέρει πόσο τεράστιο χώρο έχει απέξω ελεύθερο, εν είδει πλατείας.

 

Άμα βλέπατε το πόσα 3μετρα καρότσια, γεμάτα με πράγματα μέχρι επάνω υπήρχαν έξω από το κατάστημα θα παθαίνατε σοκ.  Ίσα με 10 τέτοια  3μετρα θηρία. Ένα κανονικό δάσος με καρότσια και να έρχονται  συνέχεια φορτηγά και να ξεφορτώνουν.

 

Καλό κουράγιο και υπομονή σε όσους έχουν την ατυχία να εξυπηρετούνται από τέτοια υποκαταστήματα ACS.

 

 

EDIT: Έπρεπε να τα βγάλω μία φωτό  γιατί τα λόγια δεν αποδίδουν την κατάσταση που αντίκρυσα, αλλά είχα το νου μου να κρατήσω αποστάσεις από τους κανίβαλλους που δυσανασχετούσαν με την αναμονή και κόλλαγαν επάνω σου. 


Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 20/11/2020 - 18:38


#629   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 20/11/2020 - 18:38

Παιδιά πήγα ACS Αμπελόκηπων.

Έδωσα τρακινκγ και περίμενα έξω. Μετά από κανα 15 λεπτό βγαίνει υπάλληλος μου λέει την δνση μου και μου λέει δεν έχει έρθει ακόμα εδώ. Από Δευτέρα τώρα.

Ένα πράγμα θα σας πω. Όποιος ξέρει το συγκεκριμένο κατάστημα , ξέρει πόσο τεράστιο χώρο έχει απέξω ελεύθερο, εν είδει πλατείας.

Άμα βλέπατε το πόσα 3μετρα καρότσια, γεμάτα με πράγματα μέχρι επάνω υπήρχαν έξω από το κατάστημα θα παθαίνατε σοκ. Ίσα με 10 τέτοια 3μετρα θηρία. Ένα κανονικό δάσος με καρότσια και να έρχονται συνέχεια φορτηγά και να ξεφορτώνουν.

Καλό κουράγιο και υπομονή σε όσους έχουν την ατυχία να εξυπηρετούνται από τέτοια υποκαταστήματα ACS.


Το ίδιο είδα και εγώ Αγίου Δημητρίου πριν. καμία 25 άτομα αναμονή ουρά και γεμάτα κλουβιά έξω... Σηκώθηκα έφυγα.. το tracking τι σου λέει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#630   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 18:45

Το ίδιο είδα και εγώ Αγίου Δημητρίου πριν. καμία 25 άτομα αναμονή ουρά και γεμάτα κλουβιά έξω... Σηκώθηκα έφυγα.. το tracking τι σου λέει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Η αποστολή βρίσκεται στην διαδρομή προς το κατάστημα παράδοσης.....από χτες !

Η πλάκα είναι ότι μένω στα 770 μέτρα από istorm στο κέντρο της Αθήνας.

Από Δευτέρα τώρα  και κάνω τον σταυρό  μου να παραλάβω την Δευτέρα μην πάει και πιο πίσω, με αυτά που είδα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)