Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1835 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#631   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 20/11/2020 - 18:48

Το ίδιο είδα και εγώ Αγίου Δημητρίου πριν. καμία 25 άτομα αναμονή ουρά και γεμάτα κλουβιά έξω... Σηκώθηκα έφυγα.. το tracking τι σου λέει;
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Και εμένα ενώ το έχει στείλει το iStorm, το tracking της ACS ακόμα δείχνει πως πηγαίνει στο κατάστημα της Γλυφάδας. Στο τηλέφωνο που κατάφερα να μιλήσω μετά από κανα 20λεπτο αναμονής, μου είπαν Δευτέρα-Τρίτη θα έρθει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#632   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:00

Και εμένα ενώ το έχει στείλει το iStorm, το tracking της ACS ακόμα δείχνει πως πηγαίνει στο κατάστημα της Γλυφάδας. Στο τηλέφωνο που κατάφερα να μιλήσω μετά από κανα 20λεπτο αναμονής, μου είπαν Δευτέρα-Τρίτη θα έρθει.


Έχω ακόμα ένα δέμα το οποίο είναι από της 14/11 και έχει ακριβώς το ίδιο status στην acs με το δέμα από το istorm. Όλα είναι στο δρόμο και καλά για το κατάστημα παράδοσης... επειδη θα φάμε πολλες μερες έτσι και Επειδη ξέρω ότι όλα είναι ήδη εκεί... έπιασα πριν λίγο ένα παλικάρι με μηχανάκι της acs έξω από το κατάστημα του λέω σημείωσε έναν αριθμό... του έδωσα το tracking. Λέω αν μου το φέρεις το πολύ μέχρι αύριο το πρωί ένα 50ρικο δικό σου για την εξυπηρέτηση. Άστραψαν τα ματάκια του. Αεισιχτηρ με τους ερασιτέχνες που μπλέξαμε. Αν μου το φέρει χαλάλι. Περισσότερο σε βενζίνες θα κάψω πάνε έλα συνέχεια γιατί δεν σηκώνουν τηλ.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#633   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:03

Παιδιά πήγα ACS Αμπελόκηπων.

 

Έδωσα τρακινκγ και περίμενα έξω. Μετά από κανα 15 λεπτό βγαίνει υπάλληλος μου λέει την δνση μου και μου λέει δεν έχει έρθει ακόμα εδώ. Από Δευτέρα τώρα.

Ένα πράγμα θα σας πω. Όποιος ξέρει το συγκεκριμένο κατάστημα , ξέρει πόσο τεράστιο χώρο έχει απέξω ελεύθερο, εν είδει πλατείας.

 

Άμα βλέπατε το πόσα 3μετρα καρότσια, γεμάτα με πράγματα μέχρι επάνω υπήρχαν έξω από το κατάστημα θα παθαίνατε σοκ.  Ίσα με 10 τέτοια  3μετρα θηρία. Ένα κανονικό δάσος με καρότσια και να έρχονται  συνέχεια φορτηγά και να ξεφορτώνουν.

 

Καλό κουράγιο και υπομονή σε όσους έχουν την ατυχία να εξυπηρετούνται από τέτοια υποκαταστήματα ACS.

 

 

EDIT: Έπρεπε να τα βγάλω μία φωτό  γιατί τα λόγια δεν αποδίδουν την κατάσταση που αντίκρυσα, αλλά είχα το νου μου να κρατήσω αποστάσεις από τους κανίβαλλους που δυσανασχετούσαν με την αναμονή και κόλλαγαν επάνω σου. 

Με αυτά που διαβάζω πρέπει να παίξω 2 φορές Τζόκερ.

 

Είχα τη κουβέντα με τον άνθρωπο που έφερε το τηλ.

 

Έχουν 30 καρότσια και περιμένουν μου λέει να περάσουν σκανάρισμα.

 

Γιατί συν τοις άλλοις έχω δέμα που έχει σταλεί απο Τρίτη και σήμερα έμαθα πως θα το παραλάβω Δεύτερα.

 

Έχει πήξει όλο το σύστημα.

 

* Υπόψην, το Tracking τελικά μου ήρθε σήμερα το απόγευμα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#634   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:21

Έτσι απλά ηθελα να εκφράσω την απογοήτευση μου για ακόμη μια φορά στην acs,φθίνει μέρα με την ημέρα και να ρωτήσω γιατί ενώ έχουν τόσο πολύ δουλειά και το γνωρίζουν λόγω κατάστασης δεν αυξάνουν προσωπικό,συστήματα σκαναρίσματος,ιδιώτες μεταφορείς,ολονύκτιο με βάρδια να δουλεύουν εφόσον ο κόσμος περιμένει και τους έχει πληρωθεί η υπηρεσία τους με το αζημίωτο ..τουλάχιστον γι αυτήν την περίοδο που διανύουμε και ψωνίζουμε όλοι έτσι


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 20/11/2020 - 19:22


#635   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:27

Γιατί είναι πολλά τα λεφτά ! Τα ίδια και στην πρώτη καραντίνα , και τώρα χειρότερα 



#636   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:28

Στην istorm παίζει να έχουν χάσει τ αυγά και τα πασχάλια.Εκανα σήμερα παραγγελία ένα se με τιμολόγιο και τα αστέρια το στείλανε ήδη χωρίς αποφορολογηση!Βολτες θα κάνει το κινητο.


Αααα και για να σας την μπω λίγο,acs σε επαρχία (σε κουτσοχωρι για την ακρίβεια)που μενω κι έρχονται σε μια μέρα όλα τα πακέτα![emoji12][emoji12]

#637   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1465 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:30

Είναι 2-3 χρόνια έτσι η ACS μη σου πω και περισσότερο. 

Δεν έχει να κάνει με τον κορονοϊό. Απλά τώρα το έχουν τερματίσει. 

Κάντε καταγγελίες, αλλιώς δε στρώνουν αυτοί. 

Το κάνουν χρόνια και τους περνάει. 

 

Έτσι απλά ηθελα να εκφράσω την απογοήτευση μου για ακόμη μια φορά στην acs,φθίνει μέρα με την ημέρα και να ρωτήσω γιατί ενώ έχουν τόσο πολύ δουλειά και το γνωρίζουν λόγω κατάστασης δεν αυξάνουν προσωπικό,συστήματα σκαναρίσματος,ιδιώτες μεταφορείς,ολονύκτιο με βάρδια να δουλεύουν εφόσον ο κόσμος περιμένει και τους έχει πληρωθεί η υπηρεσία τους με το αζημίωτο ..τουλάχιστον γι αυτήν την περίοδο που διανύουμε και ψωνίζουμε όλοι έτσι



#638   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1465 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:36

Έχεις δίκιο για την ACS στην επαρχία. 

Σε πολλές περιοχές λες και είναι άλλη εταιρεία. 

 

Αααα και για να σας την μπω λίγο,acs σε επαρχία (σε κουτσοχωρι για την ακρίβεια)που μενω κι έρχονται σε μια μέρα όλα τα πακέτα![emoji12][emoji12]



#639   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:41


Αααα και για να σας την μπω λίγο,acs σε επαρχία (σε κουτσοχωρι για την ακρίβεια)που μενω κι έρχονται σε μια μέρα όλα τα πακέτα![emoji12][emoji12]

Βάζω στοίχημα ότι όσα καρότσια με πράγματα έχει αυτή την στιγμή απέξω μόνο το κατάστημα Αμπελόκηπων (που είδα με τα μάτια μου) , δεν έρχονται εκεί που μένεις (χωρίς να ξέρω που) σε ένα ολόκληρο χρόνο ;-) 



#640   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:42

Έχεις δίκιο για την ACS στην επαρχία.
Σε πολλές περιοχές λες και είναι άλλη εταιρεία.

Μένω Καστοριά και η εξυπηρέτηση της ACS είναι υποδειγματική! Σε καλούν όταν έχεις αντικείμενο για παραλαβή από το πρακτορείο τους εάν θα περάσεις ή θα σου το φέρουν στο σπίτι!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#641   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:43

Απογοητεύτηκα και από την acs αλλά και από το istorm που αν και premium reseller μας έβαλε σε αυτήν την διαδικασία και χάσαμε το day one αν και έχουμε πληρώσει 8 ημέρες πριν..στο κάτω κάτω έτσι θέλαμε γι αυτό προπαραγγειλαμε ,παρόλα αυτά να ευχηθώ καλή δύναμη και κουράγιο στους εργαζόμενους των μεταφορικών εταιρειών για αυτήν την πίεση που βιώνουν 


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 20/11/2020 - 19:48


#642   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:48

Με αυτά που διαβάζω πρέπει να παίξω 2 φορές Τζόκερ.

 

Είχα τη κουβέντα με τον άνθρωπο που έφερε το τηλ.

 

Έχουν 30 καρότσια και περιμένουν μου λέει να περάσουν σκανάρισμα.

 

Γιατί συν τοις άλλοις έχω δέμα που έχει σταλεί απο Τρίτη και σήμερα έμαθα πως θα το παραλάβω Δεύτερα.

 

Έχει πήξει όλο το σύστημα.

 

* Υπόψην, το Tracking τελικά μου ήρθε σήμερα το απόγευμα.

Πιστεύω ότι αυτό που μου είπε η υπάλληλος,  ότι δεν έχει φτάσει το κινητό στο κατάστημα, είναι φούμαρα.

Απλά πρέπει να σκαναριστούν όλα αυτά τα βουνά που ειναι απέξω. 
 

Επίσης κανένα tracking δεν ήρθε , απλά μετά την 15η προσπάθεια κατάφερα να πιάσω iStorm και μου έδωσαν το tracking , λέγοντάς μου ότι το αυτοματοποιημένο σύστημα της ACS κόλλησε (σαν αυτό που μας έστειλε τις αποδείξεις στις 6 το πρωί).    



#643   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:50

Απογοητεύτηκα και από την acs αλλά και από το istorm που αν και premium reseller μας έβαλε σε αυτήν την διαδικασία και χάσαμε το day one αν και έχουμε πληρώσει 8 ημέρες πριν..στο κάτω κάτω έτσι θέλαμε γι αυτό προπαραγγειλαμε ,παρόλα αυτά να ευχηθώ καλή δύναμη και κουράγιο στους εργαζόμενους των μεταφορικών εταιρειών για αυτήν την πίεση που βιώνουν 

Πάντως η istrom τα έχει στείλει από χτες. Πριν από day 1.  
Και όντως δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να δουλεύω στην ACS να μην σου πω και στην iStorm. Oι φουκαράδες οι εργαζόμενοι εκεί θα έχουν τελικιάσει. 


Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 20/11/2020 - 19:54


#644   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:54

Πάντως η istrom τα έχει στείλει από χτες. Πριν από day 1.  

Σημασία έχει πως δεν έφτασαν στα χέρια μας φίλε μου ,τουλάχιστον εδώ Θεσσαλονίκη δεν ξέρω για άλλου,ενώ από αλλα καταστήματα παρέλαβαν


Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 20/11/2020 - 19:54


#645   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/11/2020 - 19:55

Αααα και για να σας την μπω λίγο,acs σε επαρχία (σε κουτσοχωρι για την ακρίβεια)που μενω κι έρχονται σε μια μέρα όλα τα πακέτα![emoji12][emoji12]

Η επαρχία αναμενόμενα είναι καλύτερα απο Αθήνα που γίνεται της Ποπάρας.

 

Μικρότερος πληθυσμός, λιγότερες παραγγελίες.

 

Πιστεύω ότι αυτό που μου είπε η υπάλληλος,  ότι δεν έχει φτάσει το κινητό στο κατάστημα, είναι φούμαρα.

Απλά πρέπει να σκαναριστούν όλα αυτά τα βουνά που ειναι απέξω. 
 

Επίσης κανένα tracking δεν ήρθε , απλά μετά την 15η προσπάθεια κατάφερα να πιάσω iStorm και μου έδωσαν το tracking , λέγοντάς μου ότι το αυτοματοποιημένο σύστημα της ACS κόλλησε (σαν αυτό που μας έστειλε τις αποδείξεις στις 6 το πρωί).    

99.99% ναι. Το τηλ είναι εκεί.

 

Εμένα πάντως το έστειλαν με υψηλή προτεραιότητα.

 

Θεωρώ πως έτσι κάνουν σε όλους.

 

Απο 'κει και πέρα, το τηλ. απο το Tracking είχε σταλεί χθες το πρωί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες