Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1835 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#751   Dilinger

Dilinger

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2020 - 22:20

Ονλαιν γίνεται απο το σαιτ το apple, απλά η κάρτα που θα κάνεις την πληρωμή πρέπει να έχει εκδοθεί στην εκάστοτε χώρα που θα επιλέξεις.


Απο Ελλάδα γίνεται; Η πρέπει από ξένο apple store?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#752   Dilinger

Dilinger

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2020 - 22:28

Επιπλέον , δεν βλέπω να προσφέρεται το apple tv+ για ένα χρόνο, παρα μόνο για 7 ημέρες Δωρεάν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#753   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 22/11/2020 - 22:38

Ονλαιν γίνεται απο το σαιτ το apple, απλά η κάρτα που θα κάνεις την πληρωμή πρέπει να έχει εκδοθεί στην εκάστοτε χώρα που θα επιλέξεις.

Αν η κάρτα είναι η Revolut τότε μπορώ να αγοράσω μόνο από UK ή Ιρλανδία;

Έχω και N26 (οπότε λογικά μόνο από Γερμανία φαντάζομαι)



#754   s0t0spower

s0t0spower

    iPH Contributor

  • 1063 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 22/11/2020 - 22:44

όταν λέει Πέμπτη τοτε Πέμπτη θα τα πάρεις, ψωνίζω 23 χρονια από αμαζον και απλα δεν παίζονται, πολλές φορές έχω παραγγείλει Κυριακή με εξπρές και παρέλαβα Τρίτη πρωί,Πέμπτη λοιπόν θα σου πούμε καλορίζικο


Μην παιρνεις και ορκο. Πλεον με τη καραντινα απο το μαρτη και μετα σε ολα τα πακετα που παρηγγειλα ειχα καθυστεριση απο μια μέρα μεχρι 1 βδομαδα και μου δωσανε 5ευρες επιταγες για επομενες αγορες. Και εχω παραλαβει μεσω ups και απο γενικη ταχυδρομικη και απο ελτα κουριερ. Απλα εννοειται οτι προτιματε απο τη πληοψηφια των ελληνικων μαγαζιων.

#755   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 22/11/2020 - 23:44

Μην παιρνεις και ορκο. Πλεον με τη καραντινα απο το μαρτη και μετα σε ολα τα πακετα που παρηγγειλα ειχα καθυστεριση απο μια μέρα μεχρι 1 βδομαδα και μου δωσανε 5ευρες επιταγες για επομενες αγορες. Και εχω παραλαβει μεσω ups και απο γενικη ταχυδρομικη και απο ελτα κουριερ. Απλα εννοειται οτι προτιματε απο τη πληοψηφια των ελληνικων μαγαζιων.

μια φορά είχα καθυστερήσει αλλα οφειλόταν στην elta που είναι για τον φρουτσο, ζήτησα ποτε να μου ξαναστειλουν με αυτην και proplem solved τωρα τι να πω ,έχω 100αδες αποστολές

#756   hobis

hobis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/11/2020 - 08:37

Παρέλαβα σήμερα από το κατάστημα της ACS ! Εύχομαι με το καλό να παραλάβουν και όσοι περιμένουν ! Εύχομαι να ακούτε πάντα ευχάριστα νεά από τα τηλέφωνά σας !!!

#757   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/11/2020 - 08:56

Καλορίζικο μεγειες ,εγώ ακόμα περιμένω την αποστολή από Αθήνα για Θεσσαλονίκη iStorm και acs,έπρεπε να παραλάβω 21/11 κανονικά,ακόμα το στάτους στην εφαρμογή τους δεν έχει αλλάξει ,απαράδεκτοι ..



#758   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:06

Παρέλαβα σήμερα από το κατάστημα της ACS ! Εύχομαι με το καλό να παραλάβουν και όσοι περιμένουν ! Εύχομαι να ακούτε πάντα ευχάριστα νεά από τα τηλέφωνά σας !!!

Μπράβο ρε θηρίο !!! Πήγες πρωινιάτικα στο κατάστημα και το πήρες ;;;;;;



#759   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:14

Επιπλέον , δεν βλέπω να προσφέρεται το apple tv+ για ένα χρόνο, παρα μόνο για 7 ημέρες Δωρεάν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πας στην εφαρμογή και αυτομάτως σου βγάζει την δωρεάν προσφορά για ΕΝΑ χρόνο!
82a77019705b482e28cb558e115aecfd.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#760   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:19

Αθήνα ειστε και έγινε η παράδοση ? Πήγατε από το υποκατάστημα και παραλάβατε ?

Παρέλαβα σήμερα από το κατάστημα της ACS ! Εύχομαι με το καλό να παραλάβουν και όσοι περιμένουν ! Εύχομαι να ακούτε πάντα ευχάριστα νεά από τα τηλέφωνά σας !!!



#761   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:25

Καλορίζικο μεγειες ,εγώ ακόμα περιμένω την αποστολή από Αθήνα για Θεσσαλονίκη iStorm και acs,έπρεπε να παραλάβω 21/11 κανονικά,ακόμα το στάτους στην εφαρμογή τους δεν έχει αλλάξει ,απαράδεκτοι ..

Καλημέρα μπλέξαμε εμείς άστο.. τα έχουν στα καταστήματα αλλά δεν προλαβαίνουν να πάρουν σειρά.. όλες οι παραγγελίες φθάσανε κανονικά αλλά τις έχουν πεταμένες μέσα στις αποθήκες χώρις να τις σκανάρουν. :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: k3rn3l, 23/11/2020 - 09:26


#762   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:43

Καλημέρα μπλέξαμε εμείς άστο.. τα έχουν στα καταστήματα αλλά δεν προλαβαίνουν να πάρουν σειρά.. όλες οι παραγγελίες φθάσανε κανονικά αλλά τις έχουν πεταμένες μέσα στις αποθήκες χώρις να τις σκανάρουν. :(


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Με το παλικάρι παραπάνω περίπου μαζί πήγαμε στο υποκατάστημα Αμπελοκήπων την Παρασκευή το απόγευμα και μας έδιωξαν. Είμαι 100% σίγουρος ότι ακόμα και σήμερα το πρωί στην εφαρμογή της ACS του έδειχνε καθοδόν στο κατάστημα ενώ είναι εκεί (όμως το Σαββατοκύριακο, κάνανε  δουλειά και ξεστοκάρανε τα βουνά αλλά δεν έχουν ενημερώσει το σύστημα επειδή θα το κάνουν με 2 ταυτόχρονες εγγραφές, ήτοι ότι μπήκε στο κατάστημα και την ίδια ώρα χρεώθηκε σε κουριερ για παράδοση). Πήγε και απλά το πήρε.

 

Με λίγα λόγια το ίδιο ισχύει και για σένα (και για μένα αλλά δεν μπορώ να πάω γιατί έχω δουλειά). Άμα μπορείς να πας τώρα εκεί, πιστεύω ότι θα παραλάβεις.


Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 23/11/2020 - 09:49


#763   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:53

Με το παλικάρι παραπάνω περίπου μαζί πήγαμε στο υποκατάστημα Αμπελοκήπων την Παρασκευή το απόγευμα και μας έδιωξαν. Είμαι 100% σίγουρος ότι ακόμα και σήμερα το πρωί στην εφαρμογή της ACS του έδειχνε καθοδόν στο κατάστημα ενώ είναι εκεί (όμως το Σαββατοκύριακο, κάνανε  δουλειά και ξεστοκάρανε τα βουνά αλλά δεν έχουν ενημερώσει το σύστημα επειδή θα το κάνουν με 2 ταυτόχρονες εγγραφές, ήτοι ότι μπήκε στο κατάστημα και την ίδια ώρα χρεώθηκε σε κουριερ για παράδοση). Πήγε και απλά το πήρε.

 

Με λίγα λόγια το ίδιο ισχύει και για σένα (και για μένα αλλά δεν μπορώ να πάω γιατί έχω δουλειά). Άμα μπορείς να πας τώρα εκεί, πιστεύω ότι θα παραλάβεις.

Προσωπικά τους έχω πάρει τηλ τόσες φορές και λένε πως αν δεν έρθει μήνυμα στο κινητό σας δεν μπορούμε να το παραδώσουμε ,δεν έχει φτάσει,στην ουσία αν δεν το έχει σκάναρει πως να το βρει να στο δώσει ..?



#764   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 23/11/2020 - 09:55

Προσωπικά τους έχω πάρει τηλ τόσες φορές και λένε πως αν δεν έρθει μήνυμα στο κινητό σας δεν μπορούμε να το παραδώσουμε ,δεν έχει φτάσει,στην ουσία αν δεν το έχει σκάναρει πως να το βρει να στο δώσει ..?


Και ως δια μαγείας μου έβγαλε ένδειξη ότι είναι στο κατάστημα


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#765   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 10:04

Προσωπικά τους έχω πάρει τηλ τόσες φορές και λένε πως αν δεν έρθει μήνυμα στο κινητό σας δεν μπορούμε να το παραδώσουμε ,δεν έχει φτάσει,στην ουσία αν δεν το έχει σκάναρει πως να το βρει να στο δώσει ..?

Δεν ξέρω. Πιστεύω ότι θα μας το επιβεβαιώσει ο hobis όταν απαντήσει.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες