Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 10 ψήφοι

iPhone 12/Mini/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1835 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#781   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 15:38

Έχει ακούσει κανείς ποτέ έρχονται ξανά στο πλαίσιο?Όπως είδα είναι όλα σε αναμονή πέρα από το Χρυσό που είναι ετοιμοπαράδοτο. είμαι σε προπαραγγελια από την προηγουμένη Τρίτη κ όπως φάνηκε δεν ήμουν από τους πρώτους.

Έχω κάνει προ παραγγελία Πλαίσιο από τις 13 και σήμερα που πήρα τηλέφωνο μπας και μάθω κάτι μου είπαν να περιμένω την νέα παραλαβή ως το τέλος της εβδομάδας. Δεν είναι καθόλου σίγουρο βέβαια ότι θα παραλάβω τότε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#782   k3rn3l

k3rn3l

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:k3rn3l

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:10

Εντωμεταξύ έχει αρκετή ώρα που έπεσε η έριξαν το tracking της acs. Η μόνο σε μένα συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#783   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:18

Eχει πεσει ουτε εμενα δειχνει κατι,σφαλμα βγαζει

Εντωμεταξύ έχει αρκετή ώρα που έπεσε η έριξαν το tracking της acs. Η μόνο σε μένα συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



#784   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:18

Εντωμεταξύ έχει αρκετή ώρα που έπεσε η έριξαν το tracking της acs. Η μόνο σε μένα συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Prο

Από το πρωί είναι κάτω .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#785   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:18

Παρελαβα και εγώ [emoji14]Ευτυχώς δεν άργησε !
Καλώς να παραλάβετε και οι υπόλοιποι που περιμένετε .
Παραγγελία 15/11 μεσημέρι και επαρχία αλλιώς θα το είχα σίγουρα από Παρασκευή Γιατί από Κοτσωβολο δεν άργησε να φύγει .
42aeb3ee85c6c211b18ef411b275e8b5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#786   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:21

Τελικα το μαυρο και το μπλε φετος ειναι το θεμα με την διαθεσιμοτητα απο οσο βλεπω τουλαχιστον απο κωτσοβολο μερια.



#787   madster95

madster95

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:45

Τι γινεται με την iStorm ρε παιδια? Έχω κανει προπαραγγελια 12 Pro μαυρο απο τις 13 Νοεμβριου , 12:12 π.μ. και ακομα δεν εχω καμια ενημέρωση. Σε μήνυμα που τους έστειλα μου απαντανε αυτο 

 

 

Οι παραγγελίες θα εξυπηρετηθούν με σειρά προτεραιότητας. Δεν γνωρίζουμε τις ποσότητες που θα παραλάβουμε, συνεπώς δε μπορούμε να προσδιορίσουμε πότε θα παραλάβεις τη συσκευή σου!

 



#788   fdlap

fdlap

    iPH Contributor

  • 996 μηνύματα

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:49

παρέλαβα και εγώ σήμερα από το Πλαίσιο μέσω Speedex (pro max 256 Pacific Blue). Βέβαια το τι τράβηξα με τη speedex δε λέγεται. Είχε έρθει από το Σάββατο και έλεγε εκτιμώμενη παράδοση μεθαύριο. Δηλαδή απλά "καθόταν" στο κατάστημα λόγω κίνησης. Τελικά με βγάζει ο δρόμος σήμερα και πάω από το μαγαζί που είναι σε άλλη περιοχή και μου είπαν ότι το είχαν δώσει στον οδηγό και δεν είχε σκαναριστεί και έπρεπε να γυρίσω πάλι πίσω. Όταν δεν έχεις προπληρώσει δεν αγχώνεσαι ιδιαίτερα αλλά όταν έχεις σκάσει το χρήμα έχεις το άγχος να το παραλάβεις σύντομα γνωρίζοντας το χαμό με τις courrier. Γενικά ελέγξτε χτυπημένες στραβωμένες συσκευασίες γιατί γίνεται χαμός....



#789   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:51

Εχουν παθει κακαρατζα και κοκομπλοκο μαζι απο τις παραγγελιες.Εχω παραγγειλει απο τις 13/11 18:05 το 12 pro max 128gb graphite,και στην εξελιξη της παραγγελιας γραφει αναμονη διαθεσιμοτητας.Πριν λιγο μπηκα και βλεπω διαθεσιμο για αποστολη.Παιρνω τηλεφωνο και ο υπαλληλος μου λεει δεν εχουν φερει ακομα,και απο λαθος γραφει διαθεσιμο.Μια η καραντινα που δεν εχουμε τι να κανουμε,μια και οι προπαραγγελιες,θα πεσει πανικος οπως παει το πραγμα.



#790   GeorgeSohos

GeorgeSohos

    iPH Enthousiast

  • 497 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:lifeowner771

Δημοσίευση 23/11/2020 - 16:54

Εντωμεταξύ έχει αρκετή ώρα που έπεσε η έριξαν το tracking της acs. Η μόνο σε μένα συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Nαι εχει πεσει το tracking τους. Μονο για ενα δεκαλεπτο κατα τις 2 και μου δουλεψε, που εδειχνε οτι πηγαινε προς το καταστημα.



#791   kchris298

kchris298

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen
  • GameCenter:kchris298

Δημοσίευση 23/11/2020 - 17:12

Παιδια σημερα παραγγελια iphone 12 128GB λευκο απο Κωτσοβολο λεει διαθεσιμο ελπιζω μεχρι τελος τις εβδομαδας να παραλαβω.



#792   jig

jig

    iPH Elite Poster

  • 2009 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2020 - 17:36

Μπήκα στην Document να παραγγείλω magSafe charger αλλά δεν έχει ετοιμοπαράδοτο.

Έχετε δει κάπου αλλού?

 

 

ps

είδα όμως ότι έχει πολλά με άμεση παράδοση 12άρια


ⓜⓘⓚⓔ   ✈︎  Everything you can imagine is real [P²]


#793   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 23/11/2020 - 17:41

Εχει πάρει κανεις απο κωτσοβολο ?

Φίλος μου παρέλαβε στη Θεσσαλονίκη το χρυσό max pro το Σάββατο. Το είχε παραγγείλει και το είχε βάλει με δόσεις πριν τις επίσημες προπαραγγελίες. Πράγμα που μου είχε φανεί παράξενο και του είχα πει να τους πιέσει μην τον στήσουν αλλά του έστειλαν αμέσως.



#794   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 18:01

Μετά από απίστευτες καραμπόλες και ενώ ήμουν στο τηλέφωνο με τον διανομέα, ο οποιος έφερε το τηλέφωνο στο σπίτι χωρίς ειδοποίηση και χωρίς να είμαι εκεί αλλά και χωρίς να μπορεί να το παραδώσει λόγω προβλήματος στο σύστημα, και τον ακολούθησα στο κατάστημα την ώρα που τελείωνε την διανομή του, κατάφερα να το πάρω απευθείας απ αυτόν χωρίς να περιμένω στην ουρά των 30 ατόμων , η οποία δεν προχωραγε με τίποτα επειδή, ως γνωστόν, το σύστημα τους έχει πέσει.

Τέλος καλά, όλα καλά.

Καλές παραλαβές και σύντομα και οι υπόλοιποι φίλοι.


1c1e3c54a06a3c0adbf52a3a60275486.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#795   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2020 - 18:14

Αυτή ξέφυγε από το προηγούμενο ποστ :-)

fbeda4fab01448573c9663068db4314e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες