Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 15/Plus/Pro/Pro Max - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
805 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#706   FrancisUnderwood

FrancisUnderwood

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2023 - 13:47

Καλές πηγές μου από Γερμανό και Vodafone με ενημέρωσαν πως από 20 του μήνα θα υπάρξει μεγάλη παραλαβή γενικά.
Σε γενικές γραμμές έχει αρχίσει και ξεκολλάει με αργούς ρυθμούς το θέμα αλλά η Ελληνική αγορά δεν θα πω ότι είναι μπ0Υrδ€λο γιατί εκεί υπάρχει μια σειρά και μια τάξη.

άντε να δούμε, εντωμεταξύ οι αγγελίες στα "γνωστά" site γεμάτες... τι να πώ. ελληνοφρένεια !



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#707   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 665 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 08/11/2023 - 13:55

Καλησπέρα σε όλους. Έχω κρατημένο σε isystem 15 pro max 512gb σε NaTi μέχρι αύριο 9/11. Αν το θέλει κάποιος με τιμολόγιο θα πρέπει να πληρώσει απο εταιρικό λογαριασμό ή αν πάτε από εκεί με εταιρική κάρτα. Εγώ το πήρα πάλι από αυτούς πριν 1+ μήνα..Pm me αλλά μόνο αν είστε σίγουροι. Μην παίζουμε με μηνύματα.



#708   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 08/11/2023 - 13:57

Καλησπέρα σε όλους. Έχω κρατημένο σε isystem 15 pro max 512gb σε NaTi μέχρι αύριο 9/11. Αν το θέλει κάποιος με τιμολόγιο θα πρέπει να πληρώσει απο εταιρικό λογαριασμό ή αν πάτε από εκεί με εταιρική κάρτα. Εγώ το πήρα πάλι από αυτούς πριν 1+ μήνα..Pm me αλλά μόνο αν είστε σίγουροι. Μην παίζουμε με μηνύματα.

Αν ήταν 256GB το έκλεινα τώρα. Με το καλό όποιος το πάρει



#709   rizostom7

rizostom7

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2023 - 14:26

Φίλε γενικά καμία ενημέρωση από I storm πάντως να ξέρεις καλά είσαι εγώ περιμενω το αντίστοιχο σε μαύρο και είμαι στις 7 εβδομάδες!

#710   rizostom7

rizostom7

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2023 - 14:26

Φίλε γενικά καμία ενημέρωση από I storm πάντως να ξέρεις καλά είσαι εγώ περιμενω το αντίστοιχο σε μαύρο και είμαι στις 7 εβδομάδες!

#711   FrancisUnderwood

FrancisUnderwood

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2023 - 15:29

θαυμάσια!  καλά μας Χριστούγεννα λοιπον...



#712   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 925 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 08/11/2023 - 20:29

Παραγγελία από iStorm στις 30 Σεπ 2023 at 15:47 για το iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium και ακόμα είμαι στο στάδιο "Η παραγγελία σου έχει καταχωρηθεί!"

 

Πολύ πιθανό να πάω σε κατάστημα κάποιο Σάββατο και να δω αν θα το έχουν εκεί ετοιμοπαράδοτο...



#713   FrancisUnderwood

FrancisUnderwood

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/11/2023 - 22:28

Το σκέφτηκα και εγώ αυτό, επίσκεψη σε μεγάλες αλυσίδες μήπως και πετύχω κανένα τυχαία, είναι λύση όμως η χαμένος χρόνος ? Από τον γερμανό μου είπαν αν το παραγγείλω σε κατάστημα είναι πιθανόν να το έχω σε μερικές ημέρες, το ίδιο και ο Κωτσό, γενικότητες όμως όχι κάτι συγκεκριμένο.



#714   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 09/11/2023 - 09:29

εγώ με παραγγελία από Κωτσο με 100 ευρώ προκαταβολή (που έτσι και αλλιώς σε περίπτωση που το βρω αλλού και το πάρω αυτά τα χρήματα θα τα αξιοποιήσω σε κάποια άλλα πράγματα που χρειάζομαι) οπότε δεν πάνε στράφη. Έχω παίξει ξύλο με τις διαθεσιμότητες είτε σε NaTi ή BluTi. Όλο βάζω δεύτερες παραγγελίες για να δω πως υπάρχει διαθεσιμότητα και έτσι μετά να μου κάνουν την σκάντζα στην παραγγελία μου (την οποία δεν την αφήνω γιατί είναι από 30/10) αλλά απελπισία. Όλο διαθεσημο στο κατάστημα και μόλις βρίσκω άκρη με  όλα τελικά ειναι συστημικό λάθος. 
Γενικά απ' όσο με έχουν ενημερώσει οι πάντες έως 20 με 22 του μήνα θα εξυπηρετηθούν πολλά preorders



#715   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 10/11/2023 - 09:18

Τελικά με Κώτσο μόνο μπουνιές που δεν παίξαμε. Δεν είναι για το θέμα μη διαθεσιμότητας αλλά για την μην ενημέρωση μου. 
Τελικά το ακύρωσα και έχω ζητήσει και αναμένω επιστροφή της προκαταβολής μου και ήμουν απίστευτα τυχερός και το έφερε τοπικό κατάστημα Γερμανός όπου ήταν απίστευτα εξυπηρετικοί. 
Όχι δεν είχαν κανένα πρόβλημα να το αποφορολογήσουν για τον 39α (που μερικοί τσινάνε), όχι μόνο που μου είπε πως έχω κανονικά 2 χρόνια εγγύηση αρχέτως του 39α αλλά μου έκαναν και δώρω επιπλέον +1 έτος εγγύηση (3 συνολικά) μέσω της Allianz.
 



#716   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113589 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/11/2023 - 09:51

Κάνει ο Κώτσος τέτοια πράγματα? Αποκλείεται.

Εμείς είμαστε οι κακοί που τα λέμε (και) απο εδώ μέσα τόσα χρόνια.

Βέβαια, μερίδιο ευθύνης έχεις και εσύ αλλά και όσοι συνεχίζουν να δίνουν προκαταβολές, να πληρώνουν όλο το ποσό, να ξεκινάνε και δόσεις γιατί θα το έχουν πιο γρήγοραχαχαχαχα…
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#717   Archimedes

Archimedes

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 10/11/2023 - 10:36

https://www.amazon.d...&language=en_GB

 

Νέο πράμα nati pro max 256



#718   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2023 - 20:46

Μόλις βρήκα διαθέσιμο pro max NaTi 512 στο site της Vodafone κια την έκανα την αμαρτία! 
Ελπίζω για άμεση παραλαβή εφόσον έλεγε «διαθέσιμο» 

Εν αναμονή ….



#719   FrancisUnderwood

FrancisUnderwood

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 13/11/2023 - 11:31

Επειδή πρέπει να λέμε και τα καλά… 
Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσα από το site της Document πριν περίπου 10 ημέρες, ούτε παραγγελία ούτε τίποτα απλά το email μου άφησα.
Ενημέρωση από τον υπεύθυνο του καταστήματος σε πολύ ευγενικό ύφος την Πέμπτη 9/11, ότι θα έχει την επόμενη την συσκευή που ήθελα (iphone 15 pro titanium blue)
Το παρέλαβα το Σάββατο από το φυσικό κατάστημα σε ένα πολύ φιλικό περιβάλλον με άριστη εξυπηρέτηση. Τιμολόγιο & 2 χρόνια εγγύηση 
Προσωπικά έγινα πελάτης, και τους συστήνω ανεπιφύλακτα. 


#720   imob

imob

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 13/11/2023 - 11:50

Επειδή πρέπει να λέμε και τα καλά…
Εκδήλωση ενδιαφέροντος μέσα από το site της Document πριν περίπου 10 ημέρες, ούτε παραγγελία ούτε τίποτα απλά το email μου άφησα.
Ενημέρωση από τον υπεύθυνο του καταστήματος σε πολύ ευγενικό ύφος την Πέμπτη 9/11, ότι θα έχει την επόμενη την συσκευή που ήθελα (iphone 15 pro titanium blue)
Το παρέλαβα το Σάββατο από το φυσικό κατάστημα σε ένα πολύ φιλικό περιβάλλον με άριστη εξυπηρέτηση. Τιμολόγιο & 2 χρόνια εγγύηση
Προσωπικά έγινα πελάτης, και τους συστήνω ανεπιφύλακτα.


Άψογη η Document. Όσες φορές συνεργάστηκα μαζί τους, δεν είχα κανένα παράπονο!

Παιδιά ποια η γνώμη σας για τη θήκη UAG Civilian;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)