Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Αθλητικό καφενείο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
161 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Tι ομάδα είστε?

Tι ομάδα είστε?

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#46   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:19

αμα θες επιστημονες ψαξε προς λιμανι πλευρα και δεν θα νοιωθεις μειονεκτικα...
οσο για οτι πλακωσα τους δικους μου μαλλον δεν εχεις δει το βιντεο καλα...
εκτος αν το κυνηγητο θεωρειται χειροδικια...

ωχ ναι ρε γαμωτο εχεις δικιο
μηπως μπορεις να μου πεις ποιος παιχτης της ομαδας σου χτυπηθηκες χτες ?
με καποιο βιντεο η καποια αναφορα η καποια ιατροδικαστικη εξεταση??

και μεις αφου το θες ετσι δε σας δειραμε αλλα σας κυνηγησαμε

οκ τωρα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   spimar7

spimar7

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:20

οχι αλλα πριν απο 15 ξεκινησε η καταστροφη του...
και μην μου πεις οτι τα ιδια γινονταν και με τον γιωργο βαρδινογιαννη γιατι η καραμελα εχει λιωσει προ πολλου...
ε

Θα σε παρακαλούσα να μιλάς πιο ευγενικά και να μην κάνεις χαρακτηρισμούς,απόγονους,πρόβατα και αλλα

#48   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:26

ωχ ναι ρε γαμωτο εχεις δικιο
μηπως μπορεις να μου πεις ποιος παιχτης της ομαδας σου χτυπηθηκες χτες ?
με καποιο βιντεο η καποια αναφορα η καποια ιατροδικαστικη εξεταση??

και μεις αφου το θες ετσι δε σας δειραμε αλλα σας κυνηγησαμε

οκ τωρα?

δεν χτυπηθηκε κανεις ετσι ?
ειδαμε και περυσι με την ιατροδικαστικη εξεταση του τζορβα για το αεροβολο πως τα παραδεχτηκατε...
το να μου βαζεις 2 βιντεο με μεμονωμενα περιστατικα ειναι το λιγοτερο αστειο...
στη ριζουπολη που το παραδεχτηκ μεχρι και ο μωραλης επισημα θα μου πεις τι εγινε?
στη νεα σμυρνη που μπηκατε μεσα και την ποινη που φαγατε σαν την πηραν πισω για να μην στεναχωρηθειτε τι εγινε?
για τη επιθεση στη συγγρου του λεωφορειου που μετεφερε την ομαδα μπασκετ του ΠΑΟ οπου υπηρξαν και τραυματιες τι εχεις να πεις?
για την καβαλα που καψατε περυσι μοκο ετσι?
για το σεφ που δεν τελειωσε ο αγωνας?
αμα γραψω οτι εχετε κανει τα τελευταια χρονια δεν θα με φτασει ουτε ενας μηνας...
για το στημενο το ματσακι οπου υπηρξε αλλοιωση αποτελεσματος και τον τραγελαφο τον προεδρο σας φανταζομαι εισαι ευχαριστημενος...

Τελευταία επεξεργασία από: djibril13, 22/02/2011 - 02:27


#49   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:31

υποδουλωση 100%,..Παψτε να ειστε υποχειρια ομαδων...αντι να δειτε να πανηγυρισετε για την ομαδα ή να κατηγορησετε που χασετε καθεστε και λετε ποια ομαδα ειναι καλυτερη απο την αλλη..δεν υπαρχει καλυτερη ομαδα μεχρι και η ποδοσφαιρικη ομαδα της γειτονιας μου εχει ξυλοδαρμους...ξυπνατε αδερφια,βοδια μας θελουν να μας ελεγχουν αυτοι κερδιζουν εμεις χανουμε καθως πλακωνομαστε μεταξυ μας. Ας αφησουμε τα αφησουμε στο παρελθον ολα και ας δουμε το παρων και το μελλον

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 22/02/2011 - 02:34


#50   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:33

δεν χτυπηθηκε κανεις ετσι ?
ειδαμε και περυσι με την ιατροδικαστικη εξεταση του τζορβα για το αεροβολο πως τα παραδεχτηκατε...
το να μου βαζεις 2 βιντεο με μεμονωμενα περιστατικα ειναι το λιγοτερο αστειο...
στη ριζουπολη που το παραδεχτηκ μεχρι και ο μωραλης επισημα θα μου πεις τι εγινε?
στη νεα σμυρνη που μπηκατε μεσα και την ποινη που φαγατε σαν την πηραν πισω για να μην στεναχωρηθειτε τι εγινε?
για τη επιθεση στη συγγρου του λεωφορειου που μετεφερε την ομαδα μπασκετ του ΠΑΟ οπου υπηρξαν και τραυματιες τι εχεις να πεις?
για την καβαλα που καψατε περυσι μοκο ετσι?
για το σεφ που δεν τελειωσε ο αγωνας?
αμα γραψω οτι εχετε κανει τα τελευταια χρονια δεν με φτασει ουτε ενας μηνας...
για το στημενο το ματσακι οπου υπηρξε αλλοιωση αποτελεσματος και τον τραγελαφο τον προεδρο σας φανταζομαι εισαι ευχαριστημενος...

ναι μεμονομενα περιστατικα
απαντησεις δε πηρα γιατι μαλλον ειμαι αστειος
επεισης η αποδειξη σου οτι οι παιχτες φαγανε ξυλο ειναι οτι περυσι ο τζορβας μπλα μπλα μπλα
φοβερη αποδειξ ομως

καληνυχτα φιλε μου
εχεις δικιο σε ολα και εχεις και καθαρη ομαδα.
παρτε την και πηγαινε την σε αλλο καθαρο πρωταθλημα
και τοτε ισως χαρω και γω καμοια κουπα
καληνχυτα και παλι απο εναν αστειο απογονο

#51   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:39

ναι μεμονομενα περιστατικα
απαντησεις δε πηρα γιατι μαλλον ειμαι αστειος
επεισης η αποδειξη σου οτι οι παιχτες φαγανε ξυλο ειναι οτι περυσι ο τζορβας μπλα μπλα μπλα
φοβερη αποδειξ ομως

καληνυχτα φιλε μου
εχεις δικιο σε ολα και εχεις και καθαρη ομαδα.
παρτε την και πηγαινε την σε αλλο καθαρο πρωταθλημα
και τοτε ισως χαρω και γω καμοια κουπα
καληνχυτα και παλι απο εναν αστειο απογονο


το περσινο περιστατικο το χρησιμοποιησα για να δειξω οτι υπηρξε και περιστατικο με ιατρικοδικαστικη εκθεση οπου δεν εγινε τιποτα...
να και η απαντηση σου http://www.youtube.com/watch?v=DgXlP5hYAZE&feature=player_embedded

εσυ βεβαια δεν προκειται να απαντησεις στα λιγα που σου σου ανεφερα...

#52   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:43

το περσινο περιστατικο το χρησιμοποιησα για να δειξω οτι υπηρξε και περιστατικο με ιατρικοδικαστικη εκθεση οπου δεν εγινε τιποτα...
να και η απαντηση σου http://www.youtube.com/watch?v=DgXlP5hYAZE&feature=player_embedded

εσυ βεβαια δεν προκειται να απαντησεις στα λιγα που σου σου ανεφερα...

σου απαντησα εισαι η πιο καθαρη ομαδα του πλανητη και γω το πιο βρωμικο σωματειο που εχει βγαλει και ξεβρασει αυτο το συμπαν

μη με αναγκαζεις να σε καληνυχτησω κιαλλες φορες
ειδες ενω ειμαι απογονος και αστειος και βρωμιαρης εχω τροπους

καληνυχτα σου κυριε καθαρος τελικος γουεμπλει εεε συγνωμη τζιμπριλ13 ηθελα να πω

Τελευταία επεξεργασία από: nikos278, 22/02/2011 - 02:44


#53   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:46

εισαι για τον φουτσο τελικα...
επρεπε να το περιμενω αφου με τα οσα εχει κανει η ομαδα σου καθεσε και την υπερασπιζεσαι...
εγω απαντησα για το ξυλο στους παιχτες μας και εσυ μου απαντας για το "στημενο wembley"...
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΡΟΒΑΤΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΓΑΒΡΟ ΚΑΙ ΠΡΩΚΤΑΘΛΗTH

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 22/02/2011 - 21:44


#54   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:50

εισαι για τον φουτσο τελικα...
επρεπε να το περιμενω αφου με τα οσα εχει κανει η ομαδα σου καθεσε και την υπερασπιζεσαι...
εγω απαντησα για το ξυλο στους παιχτες μας και εσυ μου απαντας για το στημενο wembley...
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΡΟΒΑΤΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΓΑΒΡΟ ΚΑΙ ΠΡΩΚΤΑΘΛΗΤΗ

μα σου λεω οτι εισαι η πιο καθαρη ομαδα και γω η πιο βρωμικη και δε συμφωνεις
μαλλον κατι συμβαινει με σενα φιλε μου...
ενιγουει αν και δεν εχω διαβασει ποτε μου φως πρωταθλητη και γαυρο αν ειναι να νοιωσεις λιγο σημαντικος
και δικαιωμενος θα μπω σε αυτο το μικρο εξοδο και θα τις παρω και τις 3 αυριο
ελπιζω βεβαια μη με καταλβουν οτι ειμαι προβατο και με τσακωσουν τη τσικνοπεμτη


bonne nuit mon ami

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 22/02/2011 - 21:44


#55   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2011 - 02:54

μα σου λεω οτι εισαι η πιο καθαρη ομαδα και γω η πιο βρωμικη και δε συμφωνεις
μαλλον κατι συμβαινει με σενα φιλε μου...
ενιγουει αν και δεν εχω διαβασει ποτε μου φως πρωταθλητη και γαυρο αν ειναι να νοιωσεις λιγο σημαντικος
και δικαιωμενος θα μπω σε αυτο το μικρο εξοδο και θα τις παρω και τις 3 αυριο
ελπιζω βεβαια μη με καταλβουν οτι ειμαι προβατο και με τσακωσουν τη τσικνοπεμτη


bonne nuit mon ami

bonne nuit et à vous les moutons...

Τελευταία επεξεργασία από: djibril13, 22/02/2011 - 02:55


#56   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 03:26

Λοιπον εχετε πολυ μεγαλη πλακα η γαβροβαζελοι....μαλωνετε μεταξυ σας για το ποιος εχει κανει τις περισσοτερες λαμογιες και πιος την εχει μεγαλυτερη(την παραγκα) παναθηναικοι ξεχασατε τις σφαγες τις περσινες;;με οποιοδηποτε τροπο να μην χασετε βαθμους με αβαβα πεναλτυ...σφαγη του παοκ με τον αρη απο τον κυριο σπαθα προς ωφελος σας...τη σφαγη με τον αρη φετος και ποοοοοοσα αλλα που σε κρατανε δευτερο....θελετε να μιλισω για επεισοδια...να αναφερω το ΣΕΦ;; τους και καλα αντιεξουσιαστες;;;το ντου στους παιχτες σας;;; Για τους γαυρους τι να πρωτοαναφερω...κοσκωτα;;σαλιαρελη;;;υποθεση βαλνερ;;;μαζαρακο;;;συνομιλιες του μπαμπα σπαθα με παραγοντα "το αιγαλεο και ο ολυμπιακος να κερδιζουν και οι υπολοιποι να πανε να μαμηθουν"...ατιμωρητος ο μιτροπουλος για πεταγμα παπουτσιου..2 μηνες ο χαβος...ξυλο στην φισουνα στο ματς κυπελλου ατιμωρητος ο γαυρος...κερμα στον εποπτη ενα απλο προστιμο ο γαυρος... το καραισκακη που ενω στους ολυμπιακους ηταν να φτιαχτει γηπεδο στην αεκ εβαλε το χερακι της η γιαννα και τελικα φτιαχτηκε το καραισκακη με λεφτα του κρατους....χορηγιες;;συμφωνια για τα τηλεοπτικα για 8 εκατομυρια με την ερτ που πληρωνω εγω;;;μεταφορα του counter strike και του medal of honor στην τουμπα για ενα αγωνα κεκλεισμενων των θυρων με εξοδα δικα μου.....ειλικρινά μπορω να γραφω μεχρι το πρωι και για τους δυο σας...δεν λεω οτι η δικη μου ομαδα δεν εχει ευνοηθει αλλα ουτε στο 1/10000000 σε σχεση με εσας τους δυο....αντι λοιπον να μαλώνετε μεταξυ σας για το ποιος εχει καταστρεψει περισσοτερο το ελλ.ποδοσφαιρο καντε την αυτοκριτικη σας μια φορα...για μενα κ οι δυο ειστε σαπιοι...και πλεον χαιρομαι να βγαινετε ευρωπη και να ρεζιλευεστε..το χαιρομαι οσο δεν παει...οχι μονο εγω αλλα ολοι η ελλαδα...καταλαβετετο οτι δεν σας αντιπαθουν γιατι ειστε καλυτεροι αλλα γιατι ειστε ΣΑΠΙΟΙ και γιαυτο οπου πατε σας κυνηγανε....και κατι τελευτεο....στο ματς στην τουμπα ο μαρινακης ειρθε παρεα νε τον στρατο και ηταν αερατος μετο κοκκινο μπουφανακι του....τωρα κυριε μαρινακη με γεματη τουμπα πως θα ερθεις και πως θα φύγεις;;;;;;;;;μετα απο οσα γινανε βλεπω με το παραμικρό λαθος σφυριγμα να μπενουν 30000 παοκια με ρετσινες..λοστους..καδρονια..χεστρες..νεροχυτες...σωματα καλοριφερ και να σας κατεβαζουν τα μουτρα στο χορταρι...και ναι ρε μαγκες θα το χαρω μεχρι τα μπουνια...οπως χαρικα το πεσιμο στον τρυφωνα...οπως χαρηκα το πεσιμο στον μαγκα τον τοροσιδη(θελω να ερθει τουμπα και να κανει τα ιδια στον γκαρσια) χαιρομαι που ο νικοπολιδης εχει κανει κακα και ζηταει ασφαλεια απο την αστυνομια(λες κ ειναι τσιφλικι του κηπουρου η αστυνομια) χαιρομαι να βλεπω φοβο στα προσωπα ολων εκεινων που συμβαλουν με τον ενα η τον αλλο τροπο στην καταστροφη του ποδοσφαιρου....αυτα ειχα να πω και περαστικα σας γαβροβαζελοι....αααα και μην το ξεχασω αυριο πιτσα μπυρα καναπε για την ΠΑΟΚΑΡΑ και την πεμπτη γυρο μπυρα καναπε για τον αρη....

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 22/02/2011 - 03:33


#57   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 03:38

Λοιπον εχετε πολυ μεγαλη πλακα η γαβροβαζελοι....μαλωνετε μεταξυ σας για το ποιος εχει κανει τις περισσοτερες λαμογιες και πιος την εχει μεγαλυτερη(την παραγκα) παναθηναικοι ξεχασατε τις σφαγες τις περσινες;;με οποιοδηποτε τροπο να μην χασετε βαθμους με αβαβα πεναλτυ...σφαγη του παοκ με τον αρη απο τον κυριο σπαθα προς ωφελος σας...τη σφαγη με τον αρη φετος και ποοοοοοσα αλλα που σε κρατανε δευτερο....θελετε να μιλισω για επεισοδια...να αναφερω το ΣΕΦ;; τους και καλα αντιεξουσιαστες;;;το ντου στους παιχτες σας;;; Για τους γαυρους τι να πρωτοαναφερω...κοσκωτα;;σαλιαρελη;;;υποθεση βαλνερ;;;μαζαρακο;;;συνομιλιες του μπαμπα σπαθα με παραγοντα "το αιγαλεο και ο ολυμπιακος να κερδιζουν και οι υπολοιποι να πανε να μαμηθουν"...ατιμωρητος ο μιτροπουλος για πεταγμα παπουτσιου..2 μηνες ο χαβος...ξυλο στην φισουνα στο ματς κυπελλου ατιμωρητος ο γαυρος...κερμα στον εποπτη ενα απλο προστιμο ο γαυρος... το καραισκακη που ενω στους ολυμπιακους ηταν να φτιαχτει γηπεδο στην αεκ εβαλε το χερακι της η γιαννα και τελικα φτιαχτηκε το καραισκακη με λεφτα του κρατους....χορηγιες;;συμφωνια για τα τηλεοπτικα για 8 εκατομυρια με την ερτ που πληρωνω εγω;;;μεταφορα του counter strike και του medal of honor στην τουμπα για ενα αγωνα κεκλεισμενων των θυρων με εξοδα δικα μου.....ειλικρινά μπορω να γραφω μεχρι το πρωι και για τους δυο σας...δεν λεω οτι η δικη μου ομαδα δεν εχει ευνοηθει αλλα ουτε στο 1/10000000 σε σχεση με εσας τους δυο....αντι λοιπον να μαλώνετε μεταξυ σας για το ποιος εχει καταστρεψει περισσοτερο το ελλ.ποδοσφαιρο καντε την αυτοκριτικη σας μια φορα...για μενα κ οι δυο ειστε σαπιοι...και πλεον χαιρομαι να βγαινετε ευρωπη και να ρεζιλευεστε..το χαιρομαι οσο δεν παει...οχι μονο εγω αλλα ολοι η ελλαδα...καταλαβετετο οτι δεν σας αντιπαθουν γιατι ειστε καλυτεροι αλλα γιατι ειστε ΣΑΠΙΟΙ και γιαυτο οπου πατε σας κυνηγανε....και κατι τελευτεο....στο ματς στην τουμπα ο μαρινακης ειρθε παρεα νε τον στρατο και ηταν αερατος μετο κοκκινο μπουφανακι του....τωρα κυριε μαρινακη με γεματη τουμπα πως θα ερθεις και πως θα φύγεις;;;;;;;;;μετα απο οσα γινανε βλεπω με το παραμικρό λαθος σφυριγμα να μπενουν 30000 παοκια με ρετσινες..λοστους..καδρονια..χεστρες..νεροχυτες...σωματα καλοριφερ και να σας κατεβαζουν τα μουτρα στο χορταρι...και ναι ρε μαγκες θα το χαρω μεχρι τα μπουνια...οπως χαρικα το πεσιμο στον τρυφωνα...οπως χαρηκα το πεσιμο στον μαγκα τον τοροσιδη(θελω να ερθει τουμπα και να κανει τα ιδια στον γκαρσια) χαιρομαι που ο νικοπολιδης εχει κανει κακα και ζηταει ασφαλεια απο την αστυνομια(λες κ ειναι τσιφλικι του κηπουρου η αστυνομια) χαιρομαι να βλεπω φοβο στα προσωπα ολων εκεινων που συμβαλουν με τον ενα η τον αλλο τροπο στην καταστροφη του ποδοσφαιρου....αυτα ειχα να πω και περαστικα σας γαβροβαζελοι....αααα και μην το ξεχασω αυριο πιτσα μπυρα καναπε για την ΠΑΟΚΑΡΑ και την πεμπτη γυρο μπυρα καναπε για τον αρη....

με λιγα λογια φιλε μου απο την αρχη μεχρι τα μεσα προσπαθεις να μας πεις οτι ειμαστε σαπιοι σε αντιθεση με σενα
και απο τη μεση και κατω προσπαθεις να μας πεισεις στο ποσο αιμα θελεις να δεις απο αντιπαλους σου

περιμενεις να σε παρει καποοιος στα σοβαρα οταν λες οτι καλα θα κανουν να μας μαμησουν πανω
καλα θα κανουν να μαμσουν τον νικοπολιδη
καλα θα κανουν να μαμησουν τον τοροσιδη
και στην αρχη μιλας για τον παο και τον οσφπ και τις βιαιες συμπεριφορες τους?
ωραιο το σκοτσεζικο ντους αλλα ευχαριστω δε θα παρω

ΥΓ εζησα να με πικαρει ενας παοκτζης οτι παιζει στην ευρωπη

#58   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 03:52

με λιγα λογια φιλε μου απο την αρχη μεχρι τα μεσα προσπαθεις να μας πεις οτι ειμαστε σαπιοι σε αντιθεση με σενα
και απο τη μεση και κατω προσπαθεις να μας πεισεις στο ποσο αιμα θελεις να δεις απο αντιπαλους σου

περιμενεις να σε παρει καποοιος στα σοβαρα οταν λες οτι καλα θα κανουν να μας μαμησουν πανω
καλα θα κανουν να μαμσουν τον νικοπολιδη
καλα θα κανουν να μαμησουν τον τοροσιδη
και στην αρχη μιλας για τον παο και τον οσφπ και τις βιαιες συμπεριφορες τους?
ωραιο το σκοτσεζικο ντους αλλα ευχαριστω δε θα παρω

ΥΓ εζησα να με πικαρει ενας παοκτζης οτι παιζει στην ευρωπη


η βια φερνει βια...δεν το γραφει αυτο ο γαυρος και ο πρωταθλητης?
θελω να σας βλεπω φοβισμενους...θελω οταν πατε να παιξετε να ξερετε οτι με την παραμικρη λαμογια θα σας ερθει απο εκει που δεν το περιμενετε....και δεν θα αργησει να γινει αυτο θυμησου που στο λεω....η αληθεια ειναι οτι δεν τα εχω τοσο με τους μισθοφουρους παιχτες σας αλλα με τον οβελιξ σας που κανει οτι μπορει για να τα μαμησει ολα και σας ρεζιλευει στην ελλαδα και στην ευρωπη....

οσο για το υστερογραφο να ξερεις οτι δεν σε πικαρει ενας παοκτσης....αλλα ενας που δεν εχει φραγγο στα ταμια του και με το 1/100 μπατζετ σε σχεση με εσενα καταφερνει να ειναι εκει που ειναι....
σκεφτεσαι τι θα γινοταν αν ειχα.. οχι το ιδιο αλλα το μισο μπατζετ απο αυτο που εχεις εσυ??

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 22/02/2011 - 03:54


#59   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/02/2011 - 03:56

η βια φερνει βια...δεν το γραφει αυτο ο γαυρος και ο πρωταθλητης?
θελω να σας βλεπω φοβισμενους...θελω οταν πατε να παιξετε να ξερετε οτι με την παραμικρη λαμογια θα σας ερθει απο εκει που δεν το περιμενετε....και δεν θα αργησει να γινει αυτο θυμησου που στο λεω....η αληθεια ειναι οτι δεν τα εχω τοσο με τους μισθοφουρους παιχτες σας αλλα με τον οβελιξ σας που κανει οτι μπορει για να τα μαμησει ολα και σας ρεζιλευει στην ελλαδα και στην ευρωπη....

οσο για το υστερογραφο να ξερεις οτι δεν σε πικαρει ενας παοκτσης....αλλα ενας που δεν εχει φραγγο στα ταμια του και με το 1/100 μπατζετ σε σχεση με εσενα καταφερνει να ειναι εκει που ειναι....
σκεφτεσαι τι θα γινοταν αν ειχα.. οχι το ιδιο αλλα το μισο μπατζετ απο αυτο που εχεις εσυ??

φιλε μου θελεις να συζητησεις η απλα θελεις να πεις τον πονο σου και να μη σε διαβασει κανενας?
αν θες να συζητησεις θα κοψεις αυτα για πρωταθλητες και γενικα την επιθεση σου μονο και μονο επειδη μιλας με εναν μη παοκτζη
αν μπορεις πες
αν οχι καληνυχτα και καλη επιτυχια αυριο (που δεν θα την εχεις)

υγ.δεν μπορεις να καταδικαζεις την βια και στο καπακι να εισαι τοσο βιαιος μα τοσο βιαιος
δε παει

#60   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 22/02/2011 - 04:00

ας το πω αλλη μια φορα στα ελληνικα και αν δεν το καταλαβεις και τωρα στο λεω και στα σουαχιλι.......
για την βια που λες φταιτε ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΑΤΕΩΝΙΟΙ...δηλαδη τι περιμενεις? να κανετε αυτα τα αίσχη και να λεμε και μπραβο?
εσείς προκαλειτε την βια δεν το καταλαβενεις?

Τελευταία επεξεργασία από: parafron4, 22/02/2011 - 04:01


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες